Oliwia Bieniuk w "Tańcu z Gwiazdami". Wiemy, z kim zatańczy córka Anny Przybylskiej

2021-07-27 11:40
Oliwia Bieniuk w Tańcu z Gwiazdami. Wiemy, z kim zatańczy córka Anny Przybylskiej
Autor: Instagram Oliwia Bieniuk w "Tańcu z Gwiazdami". Wiemy, z kim zatańczy córka Anny Przybylskiej

Córka Ani Przybylskiej (+ 35 l.), Oliwia Bieniuk (18 l.) już lada moment zaczyna swoją przygodę z telewizyjnym show "Taniec z gwiazdami". Dla niej program może być tramopliną do kariery w show-biznesie. Póki co jednak dowiedzieliśmy się kto będzie jej tanecznym partnerem. To spore zaskoczenie!

Już jesienią w Polsacie wystartuje nowa edycja popularnego show "Taniec z gwiazdami". W napięciu czekaliśmy na listę uczestników. Wśród nazwisk znalazło się wiele niespodzianek, co zapowiada świetną zabawę przed telewizorami. Jedną z gwiazd programu będzie młodziutka Oliwia Bieniuk, która w tym roku zdawała maturę.

Córka Przybylskiej zamierza jednak zrobić sobie przerwę w dalszej edukacji i dopiero w przyszłym roku chce zdawać egzaminy do szkoły filmowej. Zatem w stu procentach będzie mogła się teraz skupić na występie w polsatowskiej produkcji. A okazuje się, że Oliwia wraz z innymi uczestnikami ma już za sobą pierwsze próby przed kamerą.

ZOBACZ KONIECZNIE: Córka Anny Przybylskiej pokazała brzuch! Młodziutka gwiazda ma się czym chwalić

Córka Przybylskiej pokazała swojego partnera

Bieniuk na Instastories pochwaliła się filmikami z nagrania spotu reklamującego "Taniec z gwiazdami". Widać, że wszyscy uczestnicy świetnie się bawią i znaleźli wspólny język. Oliwia zdradziła jednocześnie kto będzie jej tanecznym partnerem. Otóż na parkiecie pojawi się u boku tancerza Jakuba Lipowskiego (28 l.), który również debiutuje na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Na oficjalnej stronie programu możemy dowiedzieć się kilku ciekawych informacji na temat partnera Oliwii.

"28-letni tancerz posiadający międzynarodową klasę taneczną „S”w stylu latynoamerykańskim, który z tańcem związany jest już 22 lata. Wielokrotny Mistrz Polski oraz finalista Mistrzostw Świata i Europy. Do jego największych sukcesów należy Vice-mistrzostwo Świata w tańcach latynoamerykańskich w kategorii do lat 21. Szkolił swój warsztat u najlepszych trenerów na całym świecie. Rok 2019 zakończył na 8. miejscu w Rankingu Światowym. Prywatnie zagorzały fan piłki nożnej, serialu „Friends” oraz boksu. Jest wulkanem energii, który uwielbia inspirować i motywować innych. Zawsze stara się stawiać sobie nowe wyzwania i udział w programie jest jednym z nich. Kuba to perfekcjonista, który zawsze dąży do zwycięstwa,"czytamy na Instagramie.

Trzeba przyznać, że wraz z Oliwią będą tworzyć piękną parę. Jednak wszyscy, którzy już szykują się na plotki o goracym romansie tej pary, moga poczuć się rozczarowani, ponieważ Jakub od dawna związany jest z uroczą Sandrą, którą możemy zobaczyć na jego Instagramie.

Oliwia Bieniuk w Tańcu z Gwiazdami. Wiemy, z kim zatańczy córka Anny Przybylskiej
Autor: Instagram Oliwia Bieniuk w "Tańcu z Gwiazdami". Wiemy, z kim zatańczy córka Anny Przybylskiej
Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE