Paulina Krupińska-Karpiel w miłosnym uścisku z mężem. Muzyk się rozebrał! "SAM SEX"

2021-03-03 22:13 ksz
Paulina Krupińska-Karpiel w miłosnym uścisku z mężem. Fani: Sam SEX
Autor: Instagram

Paulina Krupińska-Karpiel (33 l.) to była Miss Polonia, a obecnie prezenterka "Dzień dobry TVN". Od trzech lat jest szczęśliwą żoną lidera "Zakopower", czyli Sebastiana Karpiela-Bułecki. Gwiazdorskie małżeństwo ma dwójkę dzieci. Paulina Krupińska-Karpiel opublikowała zdjęcie ze swoim mężem, choć fani nie chcieli uwierzyć, że to naprawdę on. Piosenkarz rozebrał się do czułego uścisku z żoną. Zobaczcie to!

Trzy lata temu Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka po ponad 4 latach związku zdecydowali się na ślub. To była prawdziwa góralska uroczystość. Młodzi wystąpili w tradycyjnych strojach.  Para ma dwoje dzieci: córkę Antoninę Hannę (ur. 2015) i syna Jędrzeja (ur. 2017). Paulina Krupińska-Karpiel zaczęła swoją przygodę z show-biznesem od kariery modelki, a obecnie jest prowadzącą "Dzień dobry TVN". Jej mąż to muzyk i lider zespołu "Zakopower". Paulina postanowiła przypomnieć fanom o zbliżającym się Dniu Kobiet. Zaprezentowała biżuterię w oryginalny sposób. Wykorzystała do tego swojego męża. Muzyk zdjąć koszulkę, ale pokazał tylko swoje umięśnione plecy. Prezenterka TVN czule go objęła. Fanom spodobał się "model", choć niektórzy nie wierzyli, że to naprawdę Sebastian Karpiel-Bułecka. Inny byli zachwyceni: "SAM SEX!" - czytamy w komentarzach.

ZOBACZ: Agnieszka Włodarczyk gotuje ukochanemu w kuchni marzeń! Nie spodziewała się, że ktoś wytknie jej taką rzecz!

Nowy grób dziecięcej gwiazdy PRL. Edward Dymek zmarł w biedzie. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze