Żona Piotra Adamczyka walczy o płodność. Pokazała blizny po operacji [ZDJĘCIE]

2021-01-24 18:22 wp
Żona Piotra Adamczyka walczy o płodność. Pokazała blizny po operacji [ZDJĘCIE]
Autor: Instagram Żona Piotra Adamczyka walczy o płodność. Pokazała blizny po operacji [ZDJĘCIE]

Karolina Szymczak to kochana żona Piotra Adamczyka. Małżeństwem są od 2019 roku. Mimo, że zakochani bardzo chcieliby mieć dziecko, na ich drodze stanęła poważna choroba. Żona gwiazdora walczy o płodność. Przeszła poważną operację i pokazała blizny pocieszając obserwujące ją kobiety.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak pobrali się 29 czerwca 2019 roku. Uroczystość odbyła się bez udziału mediów i błysku fleszy. Para długo ukrywała szczegóły wielkiego dnia, aż do pierwszej rocznicy. To właśnie wtedy na Instagramie 19 lat młodszej partnerki aktora pojawił się fragment osobistej fotografii, na której małżonkowie trzymają się za ręce ubrani w oficjalne stroje. Póki co, Adamczyk i Szymczak żyją tylko we dwoje. Para chciałaby mieć dzieci, jednak na drodze stanęła im poważna choroba.

NIE PRZEGAP: Przerażające szczegóły porodu Moniki Mrozowskiej. Szykowała się na najgorsze: "Była nawet krew do transfuzji"

"Gdy usłyszałam diagnozę pt. zaawansowana endometrioza - załamałam się, ale potem gdy dostałam nadzieję na to, że przywrócą mi szansę na bycie mamą z endometriozą, znów zaświeciło dla mnie słońce" - napisała ukochana gwiazdora na swoim Instagramie w październiku. Od tamtej pory wiele zmieniło się w jej życiu. Przeszła operację i dziś pokazała pierwsze zdjęcie dziesięć dni po zabiegu. Widać na nim blizny, co ma pomóc kobietom z tym samym schorzeniem.

"To dla mnie trudny post, ale wiem, że tak wiele z Was bardzo się boi. Pytacie mnie jak to wygląda po operacji. Piszecie mi o tym, że musicie zacząć się leczyć, na przykład dla swoich dzieci, które patrzą jak mama mdleje co miesiąc i są tym faktem przerażone. To choroba, nie tylko kobiety, ale też jej najbliższych. Wszyscy cierpią" - zaczęła żona Adamczyka.

SPRAWDŹ: Uczestnik "Top Model" został ojcem! Jakob Kosel nie mogł powstrzymać łez [WIDEO]

Zaapelowała też do kobiet, że warto walczyć mimo cierpienia: "Kiedy są dzieci i patrzą na cierpiącą mamę i kiedy endo zabiera płodność i trzeba razem walczyć, żeby tę płodność ratować. Dlatego tak ważne jest wsparcie partnera. Endometriozy nie widać, nie jesteśmy naznaczone. Tam gdzie jeszcze mam szwy, tam właśnie najbardziej nas boli. To nie jest zdjęcie w bikini na rajskiej plaży, z idealnym ciałem, ale mam to gdzieś. Już się nie wstydzę. Jeśli to może spowodować, że chociaż jakąś część z Was Drogie EndoKobiety będę w stanie poruszyć do walczenia o siebie, to jest dla mnie sukces" - wyznała Karolina Szymczak.

Stanik i majtki Edyty Herbuś rozpalają mężczyzn
Najnowsze