Piotr Gąsowski: Muszę operować sobie kolano!

2013-06-18 4:50 art

Piotr Gąsowski (49 l.) to twardziel. Bólu, widoku krwi wcale się nie boi. I choć już w lipcu idzie pod nóż, mówi "Super Expressowi" bez strachu w głosie: "To tylko zabieg...".

Gąsowski jest niezwykle aktywny. Znamy go z serialu "Daleko od noszy", z show "Taniec z gwiazdami" i programu "Kalambury"... Występuje też na teatralnych deskach. Poza tym uwielbia sport, gra w tenisa i golfa, uprawia triatlon.

>>> Anna GŁOGOWSKA i Piotr GĄSOWSKI: Ślubu nie będzie!

W sierpniu, m.in. z Maciejem Stuhrem (38 l.) i Borysem Szycem (35 l.), miał wziąć nawet udział w zawodach w Gdyni. Czekał na nie, trenował, ale nici z tego wyszły. Jego chrząstka w stawie kolanowym prawie całkowicie się wytarła! Konieczna jest operacja. Ale kiedy o to pytamy, odpowiada: - Poważna operacja... to jest serca.

Gąsowski nie boi się operacji

Po chwili dodaje, że to zabieg, bez którego właściwie mógłby się obejść, gdyby mowa była tylko o chodzeniu. Ale gdy chce się uprawiać sport, kolano trzeba "naprawić". I wcale się tego nie boi. - Czego tu się bać? - dziwi się.

Ba! Aktor grający dr. Basena w serialu "Daleko od noszy" nawet żartuje: - Jak po czterdziestce budzimy się i nic nie boli, to jakby nas nie było...

A po szpitalu? Pan Piotr ani myśli leżeć w łóżku. Jedzie do ciepłych krajów. W zawodach triatlonowych wystartuje za rok.

Najnowsze