Piotr Woźniak-Starak spoczął na ukochanej ziemi [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-08-30 17:39 wp
Piotr Woźniak-Starak spoczął na Mazurach
Autor: AKPA/Artur Hojny Piotr Woźniak-Starak spoczął na Mazurach

Trumna z ciałem tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka (+39 l.) została złożona w mauzoleum w miejscowości Fuleda na Mazurach. Milioner i producent spoczął na swojej ukochanej ziemi. To właśnie tam na łonie natury spędzał wolne chwile, żeglował i niestety stracił życie robiąc to, co naprawdę kochał.

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno 18 sierpnia 2019 roku. Niestety, tej nocy stracił życie w wyniku tragicznego wypadku. Po kilku dniach poszukiwań odnaleziono ciało młodego milionera, który wypadł z motorówki. To wielka tragedia dla rodziny, przyjaciół, ale też polskiej kinematografii, o czym mówił operator filmowy, Piotr Sobociński. Uroczystości pogrzebowe Piotra rozpoczęły się w czwartek 29 sierpnia o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą. Tam, odprawiono mszę w intencji zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Na pogrzebie tłumnie zjawiły się znane osobistości. Wśród nich była między innymi Dominika Kulczyk czy Alicja Bachleda-Curuś.

Drugi dzień pożegnania Piotra Woźniaka-Staraka miał miejsce w piątek 30 sierpnia na Mazurach, w rodzinnej posiadłości Jerzego i Anny Staraków. Uczestnicy uroczystości przybyli do Fuledy helikopterami. Tam w okolicach godziny 15:00 rozpoczęło się ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłego producenta. Trumna Piotra Woźniaka-Staraka spoczęła w mauzoleum przy mazurskiej posiadłości. Piotr kochał Mazury, to właśnie tam spędzał wolne chwile. Żeglował i odpoczywał w towarzystwie najbliższych. To właśnie tam skończyło się jego życie. Piotr Woźniak-Starak spoczął na ukochanej ziemi. Zdjęcia z uroczystości znajdziecie w galerii poniżej:

Zobacz także: Trumna Piotra Woźniaka-Staraka w mauzoleum w Fuledzie [RELACJA Z UROCZYSTOŚCI]

Najnowsze