To ona zagra Violettę Villas! Syn gwiazdy zaakceptował wybór. To będzie prawdziwy hit!

2021-03-06 5:46 tumm
Opiekunka Villas idzie siedzieć
Autor: Jan Bogacz / PAP Opiekunka Villas idzie siedzieć

To będzie niezwykłe widowisko i ogromny prezent dla fanów Violetty Villas (†72 l.). Małgorzata Potocka, dyrektorka i właścicielka Teatru Sabat, przygotowała rewię o zmarłej przed laty wybitnej artystce. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie syn piosenkarki Krzysztof Gospodarek (65 l.), który sprzedał reżyserce prawo do wykorzystania wizerunku i nazwiska jego mamy. Wiemy już, kto zagra Violettę Villas! To będzie prawdziwy hit!

Miał być film o Violetcie Villas, a będzie spektakl. Małgorzata Potocka nie miała żadnych wątpliwości, że życie divy to gotowy scenariusz na rewię. – Przygotowałam widowisko rewiowo-muzyczne pt. „Gwiazda”, które opowiada o wyjątkowej artystce o fenomenalnym głosie. Pokażemy najpiękniejsze chwile z kariery Villas, czyli lata 60.–70. Warszawa, Paryż, Las Vegas, Warszawa. To będzie wzruszający spektakl i mój hołd dla Villas – mówi „Super Expressowi” Potocka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Herbuś ma własny biznes. Przyświeca mu szczytny cel [GWIAZDY BEZ MASKI]

Dyrektorka Teatru Sabat musiała jedynie dogadać się z synem gwiazdy. Nie od dziś wiadomo, że Krzysztof Gospodarek po śmierci matki zastrzegł w urzędzie patentowym pseudonim mamy.

Syn Violetty Villas wyraził zgodę na spektakl, bo ma całkowite prawa do używania nazwiska matki. Nasze spotkanie było bardzo miłe, dogadaliśmy się. Pan Gospodarek zobaczył całe przedstawienie i wokalistkę, która wcieli się w rolę jako jego matka. Dorota Ritz ma piękny głos, nie jest bardzo podobna wizualnie do Villas, ale nie chodziło mi o to, by zrobić kopię artystki – zdradza pani Małgorzata. Tajemnicą jest natomiast kwota, którą zażyczył sobie syn Violetty. Premiera spektaklu 12 marca.

ZOBACZCIE GALERIĘ

Małgorzata Potocka walczy o przetrwanie teatru Sabat. Rafał Trzaskowski odmówił pomocy
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze