Prokop zakpił z Kaczorowskiej. Pokazał swoje "odrażające" zdjęcie

2021-06-10 13:21 dkow
Prokop zakpił z Kaczorowskiej. Pokazał swoje odrażające zdjęcie
Autor: AKPA Prokop zakpił z Kaczorowskiej. Pokazał swoje "odrażające" zdjęcie

Emocje po kontrowersyjnym wpisie tancerki i aktorki Agnieszki Kaczorowskiej powoli opadają, jednak gwiazdy wciąż chętnie się do niego odnoszą. Dziennikarz i prezenter Marcin Prokop postanowił ustosunkować się do "mody na brzydotę". Przypomnijmy: kilka dni temu internet wprost wybuchł po słowach gwiazdy serialu "Klan". Celebrytka musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki, które płynęła zarówno od fanów, jak i innych przedstawicieli show-biznesu.

Marcin Prokop to prezenter, który od lat związany jest ze stacją TVN. W najbliższym czasie fani będą mogli oglądać go w roli prowadzącego wielkiego hitu "Mam Talent". Tymczasem regularnie pojawia się jako współprowadzący porannego pasma stacji - "Dzień Dobry TVN". Widzowie kochają jego duet z Dorotą Wellman. Prokop jest osobą aktywną w mediach społecznościowych. Często dzieli się z fanami swoimi przemyślenia, okraszając wszystko nietypowym poczuciem humoru. Gwiazdor postanowił ustosunkować się do kontrowersyjnego postu aktorki serialu "Klan" Agnieszki Kaczorowskiej. Jej słowa spotkały się z ogromnym oburzeniem. Zdarzało się także, będące w dużej mniejszości, komentarze pochwalające zdanie autorki postu. Swoją cegiełkę postanowił dołożyć Prokop!

SPRAWDŹ TEŻ: Pierwsze przecieki z planu! Ida Nowakowska dostała kolejną fuchę w TVP. W show pojawi się też nowa jurorka

Marcin Prokop komentuje "modę na brzydotę"

Ze znanym sobie, lekko ironicznym tonem, Marcin Prokop odniósł się do wpisu Kaczorowskiej. Na Instagramie zamieścił swoje zdjęcie z wymownym podpisem!

"w ramach mody na brzydotę, wrzucam zdjęcie, które znalazłem w swoim telefonie. nie znam gościa ale wydaje mi się wystarczająco odrażający aby wpisać się w panujący trend." - czytamy.

Wpis spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów. Posypała się lawina komplementów. Prezenter zdecydowanie wyróżnia się dystansem do siebie oraz do świata, także do show-biznesu!

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze