Dorota Wellman

i

Autor: AKPA Dorota Wellman

Dorota Wellman nie może mieć dzieci. Niewiele kobiet zdecydowałoby się na aż tak szczere wyznanie

2021-06-01 17:27

Dorota Wellman udzieliła bardzo osobistego wywiadu, w którym nie bała się poruszyć trudnego tematu. Okazuje się, że gwiazda DDTVN przeszła menopauzę i nie może mieć już więcej dzieci. Temat przekwitania wciąż jest dla wielu kobiet tabu, a nawet powodem do wstydu. Dorota Wellman zwróciła się do Polaków z ważnym apelem.

Dorota Wellman udzieliła bardzo osobistego wywiadu portalowi kobieta-zdrowie.pl, w którym przyznała, że przeszła już menopauzę. 

- Dla mnie to naturalny czas, proces starzenia organizmu, z którym należy się pogodzić - oczywiście pamiętając o tym, że są metody, które pomagają pozbyć się uciążliwych objawów. Menopauza to nie był też dla mnie etap, którego się obawiałam czy wstydziłam. Nie uważam, że jest to koniec mojego życia i koniec mojej kobiecości. Dlatego po prostu spokojnie czekałam, aż przyjdzie… No i przyszła - powiedziała Dorota Wellman.

Dorota Wellman bardzo szczerze o menopauzie. Zwróciła się do fanów z ważnym apelem

Dorota Wellman wyznała, że okres przekwitania nie był dla niej uciążliwy i trwał tylko pół roku. Zdaniem gwiazdy DDTVN najważniejsze jest podejście kobiet do tego nieuniknionego procesu. 

- Bez względu na natężenie symptomów uważam, że bardzo duży wpływ na to, jak je znosimy i czy akceptujemy ten etap, ma to, czy myślimy o menopauzie jak o katastrofie. Jestem przekonana, że głowa ma tu ogromne znaczenie - wyznała Dorota Wellman.

Gwiazda DDTVN zaapelowała też do czytelników, by akceptowali naturalne procesy starzenia, choć to może być trudne w świecie, w którym króluje kult piękna i młodości.

- Według mnie wystarczy akceptować to, że menopauza to naturalny czas, który musi nastąpić, i nie warto z tym walczyć. Dlatego właśnie ja z tym nie walczę - mam zmarszczki i przyznaję się do wieku - nie będę udawać 20-latki, mając 60 lat, nie będę zniekształcać sobie twarzy, która później wygląda jak maska, i nie będę uczestniczyć w pędzie za młodością, bo uważam, że choćbym nie wiem co robiła - ona przeminie. Wolę akceptować te zmiany i w sposób naturalny pozwolić na procesy starzenia się organizmu - powiedziała Dorota Wellman.

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Teresa Lipowska! Niejednemu opadnie szczęka [ZDJĘCIA]

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?

QUIZ. Czwarta rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Pamiętacie jego twórczość?

Pytanie 1 z 10
Z jaką grupą/kabaretem był związany Wodecki, zanim rozpoczął solową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany