Teresa Lipowska, M jak miłość

i

Autor: AKPA Teresa Lipowska, M jak miłość

Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Teresa Lipowska! Niejednemu opadnie szczęka [ZDJĘCIA]

2021-05-31 21:32

Teresa Lipowska kilka lat temu wpuściła reporterów Super Expressu do swojego mieszkania na warszawskim Ursynowie. Gwiazda "M jak miłość" bardzo niechętnie wyprowadziła się ze swojego ukochanego domu, lecz po czasie przyznała, że to była bardzo dobra decyzja. Mieszkanie przepełnione jest pamiątkami. "Często bywa tak, że starsi ludzie gromadzą wiele niepotrzebnych rzeczy" - tłumaczyła nam wówczas Teresa Lipowska. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda "M jak miłość"!

W 2009 roku Teresa Lipowska zaprosiła do swojego domu reporterów Super Expressu. Gwiazda "M jak miłość" mieszka w bloku na warszawskim Ursynowie, do którego wprowadziła się 20 lat temu.

NIE PRZEGAP: "Urodą NIE GRZESZYŁA"! Padniecie na widok tego, jak wyglądała Małgorzata Rozenek przed operacjami plastycznymi

- Myślałam, że nigdy nie wyprowadzimy się z mojego ukochanego domu. Jednak gdy syn się ożenił, stwierdził, że chce mieszkać osobno, a my z moim mężem Tomaszem zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie damy rady, bo dom - jak wiadomo - wymaga remontów czy chociażby sprzątania - opowiadała nam wtedy Teresa Lipowska.

Jak mieszka Teresa Lipowska? Odwiedziliśmy gwiazdę "M jak miłość" w domu

Teresa Lipowska przyznała, że do nowego domu przeprowadzała się bardzo niechętnie. Nie interesowało jej nawet to, jak będzie wyglądać jej mieszkanie. Za aranżację wnętrz odpowiada jej synowa. 

- Wiele w tym domu zaprojektowała moja synowa, która ma świetną głowę do takich spraw. To ona wymyśliła m.in. aneks kuchenny i garderobę. Nie potrafiłam sobie jednak wyobrazić tego, że będzie mi tu dobrze i będę szczęśliwa - mówiła Teresa Lipowska.

NIE PRZEGAP: Była Colina Farrella zemściła się na Alicji Bachledzie-Curuś! Upokorzyła ją na oczach milionów!

Po czasie aktorka przyzwyczaiła się do swojego nowego mieszkania i przyznała nawet, że nie wyprowadziłaby się z niego za nic na świecie. Przyznała, że pokochała to miejsce i ma zamiar zostać w nim do końca życia. Mieszkanie gwiazdy "M jak miłość" przepełnione jest figurkami aniołków i pamiątkami, także tymi po zmarłym mężu. 

NIE PRZEGAP: "U nas w domu jest totalny syf"! Nie uwierzycie, jak mieszka Agnieszka Chylińska

- Często bywa tak, że starsi ludzie gromadzą wiele niepotrzebnych rzeczy, ale takich, z którymi przeszli kawałek życia. Ja też mam dużo takich pamiątek - aniołów, czasem je dostaję, czasem sama kupuję, i serduszek, bo właśnie tak nazywał mnie mój mąż, "serduszko" - wyjaśniała Teresa Lipowska.

Serialowa Barbara Mostowiak uwielbia otaczać się kwiatami, których w jej mieszkaniu jest sporo. Znajdziemy też sporo rodzinnych zdjęć.

- Mój mąż śmiał się, że mamy w domu hospicjum dla kwiatów, bo nawet jak któryś kończył już swój byt, starałam się jeszcze utrzymać go przy życiu. A dzięki zdjęciom mam na oczach to, co było, najlepsze chwile z Tomaszem - mówiła Teresa Lipowska.

Zobaczcie jak mieszka w galerii zdjęć niżej!

NIE PRZEGAP: Ewa Drzyzga właśnie wydała oficjalne oświadczenie, sprawa jest poważna! Prosi fanów już tylko o jedno

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"

QUIZ. Czwarta rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Pamiętacie jego twórczość?

Pytanie 1 z 10
Z jaką grupą/kabaretem był związany Wodecki, zanim rozpoczął solową karierę?
Nasi Partnerzy polecają