"Ranczo". Tak zmieniła się Kasia Solejuk! Jej serialowe rodzeństwo także nie do poznania [ZDJĘCIA]

Anna Stępień w serialu Ranczo. Aktorka bardzo się zmieniła
Autor: Instagram/Ranczo Kaśka Solejuk to córka Kazimiery i Macieja Solejuków

Kazimiera i Maciej Solejukowie (Katarzyna Żak i Sylwester Maciejewski) w serialu "Ranczo" mają siódemkę dzieci - sześciu synów i córkę. Jedno z nich jest owocem romansu Solejukowej z Tadeuszem Hadziukiem (Bogdan Kalus). Ostatnie zdjęcia do produkcji dziejącej się w Wilkowyjach kręcono 5 lat temu. Prawdopodobnie latem powstanie druga fabularna część hitu TVP - "Ranczo. Zemsta wiedźm". Zobaczcie, jak zmieniły się dzieci Solejuków. Metamorfoza serialowej Kasi robi największe wrażenie.

W Kaśkę Solejuk od początku wcielała się Anna Stępień (24 l.). Dziecięca gwiazda nie poszła jednak za ciosem i nie studiowała aktorstwa. Wybrała studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest aktywna na Instagramie, gdzie wrzuca zdjęcia z wakacji, m.in. ze słonecznych Włoch. Aktorka bardzo się zmieniła. Nie ma już grzywki i zapuściła długie kręcone włosy. Jej serialowy brat Szymek Solejuk także się zmienił. Grający go Maciej Cempura (25 l.) jest teraz artystą muzykiem. Niedawno chwalił się projektem METAL, czyli  jednoosobowym garażowym koncertem z elementami teatru formy.  Jest absolwentem Akademii Tetaralnej w Warszawie z filią na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. W 2019 roku zagrał w "Ułaskawieniu" Jana Jakuba Kolskiego.

W "Ranczu" grał także jego starszy brat Jędrzej Cempura (28 l.), który wcielał się w Marianka Solejuka, najstarsze dziecko Kazimiery i Macieja. Zanim zaczął grać w hicie TVP w 2002 roku pojawił się w jednym z odcinków "Na dobre i na złe". Maciej i Jędrzej pochodzą z aktorskiego klanu Ich ojciec Szymon (53 l.) grał m.in. w "M jak miłość", czy "Klanie". W telenoweli o rodzinie Mostowiaków występował także Bartek ich kuzyn. Z kolei dziadek Andrzej Cempura (80 l.) to znany kielecki aktor teatralny.

Pozostałymi dziećmi Solejuków byli: Janek (Sebastian Szmigiel - I sezon i Daniel Zawiska - od II) oraz Rysiek (Radosław Sokołowski), Zbyszek (Karol Sokołowski) i Muniek (Arkadiusz Sokołowski), których grali rodzeni bracia. Występowali oni w serialu dzięki bliskości planu w Jeruzalu.  Zawiska studiuje na Akademii Sztuki Wojennej.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze