Rolnik szuka żony 7. Józef pozwolił sobie na OSTRE SCENY. Żenada, straszne komentarze

2020-09-28 9:52 doll
Rolnik szuka żony 7. Józef pozwolił sobie na OSTRE SCENY
Autor: vod.tvp.pl Rolnik szuka żony 7. Józef pozwolił sobie na OSTRE SCENY

Trzeci odcinek "Rolnik szuka żony" 7 pokazał pierwsze mocniejsze interakcje między uczestnikami. Rolnicy wybrali bowiem wstępne grono osób, które teraz testują, by wkrótce zaprosić ich do swoich gospodarstw. Najostrzej dokazywał Józef (66 l.), który zaprezentował przed kamerą niewiarygodne rzeczy...

Starsi uczestnicy "Rolnik szuka żony" zawsze byli nieco odważniejsi i swobodniejsi przed kamerą niż ich młodsi koledzy z planu. Widzowie muszą pamiętać chociażby swobodne zachowanie Jana z piątej edycji, który bezceremonialnie złapał za pośladki Marię wchodzącą po drabinie. Wybuchł skandal - słusznie zresztą - za który Jan przepraszam przez kolejne odcinki.

"Rolnik szuka żony 5". Jan poniżył Marię, łapiąc ją za pupę. Dostałby z "liścia"

Niestety, wygląda na to, że Józek z miejscowości Tarzymiechy Trzecie nie pamięta błędów swojego poprzednika. 66-letni rolnik już w pierwszym odcinku zwrócił uwagę na erotyczną stronę przyszłego związku. Widać bardzo mu się spieszy, bo w trzecim epizodzie "Rolnika" zachowywał się dwuznacznie i nachalnie wobec kandydatek.

Józef zaprosił panie do gry w bule, a na pole gry, odprowadzał je, oferując "dziurkę", czyli odpowiednio zgięte ramię. Potem było tylko gorzej: żarty z "popychaniem", obłapianie kandydatek pod drzewami, niby przeganianie komarów, co było tylko pretekstem do dalszego dotyku. "Zachwycał się" piersiami 60-letniej Marii, mówiąc, że chyba za bardzo jej ciążą, przeszkadzając w grze. Kobiety były wobec tych zalotów raczej sceptyczne, a na pewno nie przyjmowały ich z radością, mając w pamięci fakt, że wszystko nagrywają kamery. Starały się nie reagować na zachowanie Józefa lub je stopować. Rolnik zaś stwierdził, że wszystkie są wycofane i zamknięte, nie myśląc nawet, że jego "zaloty" mogły być zwyczajnie niekomfortowo. Fani "Rolnika" na Facebooku bardzo źle ocenili 66-latka i mają pretensje do TVP, że nikt nie reagował na miejscu, a teraz, po kilku miesiącach od zdjęć, produkcja bez skrępowania emituje przykłady molestowania.

"SOS. Rodzino Pana Józefa. Prosimy o zabranie taty/dziadka/wujka do domu a TVP o lepsza selekcję i po żadne badania psychiczne kandydatów", "Jak to się można przejechać. Po wizytówce myślę sobie ale fajny starszy Pan. Taki miły dobry. Super. Po 1 odcinku mówię o kurcze dziadek jakiś wybredny i mała ryska sie pojawila. Po tym odcinku nie wiem co napisac. Poziom żenady nie do opisania. Nawet nie wiem czy nie bardziej mnie te Panie zenuja swoim zachowaniem pozwalając na takie teksty", "jest obrzydliwy teraz widomo dlaczego rodzina przeciwna ... widome bylo ze wstyd bedzie fuuuj", "To było tak niesmaczne i żenujące, że aż musiałam wyjść z pokoju.. Panie, którym podziękował nie mają czego żałować 😄 a tym, które zostały serdecznie współczuję.." - to tylko niektóre z bardzo krytycznych komentarzy pod zdjęciem Józefa z jego wybrankami.

Jesteście ciekawi, jak mężczyzna rozwinie swoje znajomości z zaproszonymi kobietami?

Rolnik szuka żony 7: wszyscy kandydaci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze