Rolnik szuka żony 7: FLECISTA z Ekwadoru podrywał piękną Magdę! [RELACJA NA ŻYWO]

2020-09-13 21:57 wp
Magdalena - Rolnik szuka żony 7
Autor: TVP Magdalena - Rolnik szuka żony 7

Wielka premiera hitu Telewizji Polskiej! Trwa "Rolnik szuka żony 7". W pierwszym odcinku ponownie odwiedzamy wszystkich uczestników show. Marta Manowska dostarczy rolnikom pierwsze listy od potencjalnych kandydatów i kandydatek. Co wydarzy się w odcinku? Śledź naszą relację na żywo!

Pierwszy odcinek 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" w niedzielę o 21:15. Uczestników show poznaliśmy już wcześniej, jednak teraz przyjrzymy się im jeszcze lepiej. Podczas wielkiej premiery Marta Manowska dostarczyła rolnikom pierwsze listy od zainteresowanych kandydatów i kandydatek! Przypomnijmy, że w programie wystąpi też piękna blondynka. Czy ma szansę na miłość? Do tej pory kilka par stworzyło wspaniały związek. Wśród nich jest Ania i Grzegorz, którzy właśnie budują swój wspólny dom! Który z uczestników 7. edycji "Rolnika..." zdobędzie miłość na całe życie? Śledźcie naszą relację na żywo! Startujemy o 21:15 razem z TVP1!

Poznaj uczestników: Rolnik Szuka żony 7 - wszyscy uczestnicy. Kim są? Ile mają lat? [GALERIA]

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" budują dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

22:00

- Czytając te listy nie wiedziałem, że tak jestem odbierany. Bardzo to jest miłe. Moim pragnieniem jest żeby je zobaczyć, przytulić, pocałować. Jest jakaś iskierka już... - wyznał 66-letni Józek, który wcześniej był naprawdę wybredny! Kogo zaprosi do programu? Marta Manowska wierzy, że uczestnicy programu znajdą miłość życia. O tym, kogo zaprosili do domu dowiemy się za tydzień.

21:55

Rolnicy i rolniczka mają swoje pierwsze typy! Do Magdy napisał mężczyzna, który wychowuje samotnie... kota! Dziewczyna zadzwoniła do niego. Urzekły ją tatuaże i zdjęcia w koszuli i garniturze. Z tej mąki będzie chleb?

Rolnik szuka żony 7: wszyscy kandydaci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

21:47

Do Magdaleny napisał mężczyzna z zagranicy. Pochodzi z Ekwadoru, a w dodatku gra... na flecie! Piękna blondynka była zaskoczona. Niestety, list od przebojowego latynosa trafił na stertę "NIE".

21:42

Maciej zawstydził się wiedzą i wykształceniem kandydatek. Mimo, że robi doktorat, uznał, że kandydatki piszące listy są zbyt wykształcone. Z kolei Dawid spodobał się katoliczce oraz tancerce disco polo. Początek jest naprawdę trudny.

21:37

Józek otwiera listy: - Wierzę, że tam może być ta osoba, której ja szukam. Niestety, nie spodobało mu się zdjęcie pierwszej pani. Miała okulary. Inna wyznała, ze pali. To od razu zdyskwalifikowało panią.

21:33

Magdalena otwiera pudełko - 220 listów było największą ilością w "Rolniku...", a uczestniczka zdobyła 386! To prawdziwy rekord!

21:31

Teraz listonoszka Manowska wręcza listy Dawidowi, który ma 29 lat,  mieszka i pracuje w województwie wielkopolskim. Bardzo lubi pomagać innym (jest naczelnikiem lokalnej OSP). Liczył na 20 listów, ale ucieszy się nawet z pięciu. Jeszcze ich nie przeczytał, a już szykuje dom dla dziewczyn!

21:30

Maciej ma 31 lat, kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Od czasu do czasu uczestniczy w rajdach off-road, preferuje też sportowy tryb życia – raz w tygodniu gra w siatkówkę, pływa na basenie, gra w paintball. Chce być spełniony i szczęśliwy. Odebrał listy od Marty Manowskiej. Czy znajdzie dzięki nim prawdziwą miłość?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jako pierwszą odwiedzamy Magdę! Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

21:26

Marta zawitała do Józka. Ma 66 lat i jest wdowcem z województwa lubelskiego. Rolnictwem zajął się dopiero na emeryturze, ma sad, samodzielnie szczepi i nasadza drzewa, ale jego największą pasją jest hodowla pszczół. Manowska przekazała mu pudełko pełne listów. Nie może doczekać się aż je otworzy. Kobieta jego marzeń ma być kochająca, naturalna i mieć piękne oczy. - Lubię się całować! Przecież to jest sam miód, sama przyjemność - zakomunikował uśmiechnięty od ucha do ucha mężczyzna.

21:25

Paweł ma 38 lat i hoduje dość nietypowe krowy. Kiedy szukając pomysłu na życie podróżował po świecie, zawędrował do Danii – zobaczył tam na pastwisku stado krów szkockich. Swoją przyszłość narysował zgodnie z marzeniami. Założył gospodarstwo. Teraz do szczęścia brakuje mu tylko kobiety. Podczas czytania listów będzie zwracał uwagę nie tylko na wygląd, ale też na przeszłość kandydatek. Ma świetne przeczucia, że przeczyta wiadomość od tej jedynej.

21:22

Magdalena została zdradzona dlatego teraz stawia na wierność i uczucie do drugiej osoby: - Chciałabym już być mamą, mieć męża obok siebie i po prostu żyć - mówi w programie Magdalena. Ma 26 lat, a oprócz zajmowania się gospodarstwem pracuje dodatkowo jako stylistka rzęs i paznokci. Ma za sobą nieudane małżeństwo.

21:20

- Ten rok utwierdził mnie w przekonaniu, że jeszcze wiele samotnych serc czeka na miłość i szczęście - wyznała Marta Manowska. Otworzyła bagażnik i zaprezentowała pudełka pełne listów! Najpierw dotarła do pięknej Magdaleny. Pobiła rekord ilości dostarczonych listów. 

21:15

Zaczyna się 7. edycja programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska wyrusza na spotkanie z nowymi bohaterami show. Jednak najpierw przypomina pary z poprzedniej edycji. Na pierwszy ogień Adrian i Ilona. Okazało się, że zamieszkali razem. Otworzyli stajnię i są szczęśliwi!

Wyświetl ten post na Instagramie.
No to zaczynamy! Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)
Najnowsze