Dziewczyna rolnika REZYGNUJE Z PROGRAMU!? Mocne OSKARŻENIA w "Rolnik szuka żony7"

2020-10-18 22:18 ksz
Rolnik szuka żony 7
Autor: Facebook

"Rolnik szuka żony 7" wrócił po dwutygodniowej przerwie. Fani programu czekają na dalszy rozwój zdarzeń. Przybysze nie mają lekko. Muszą sprostać niezwykle wymagającym wyzwaniom. Z każdym dniem niepewność rośnie. Kandydatka rolnika Dawida ogłosiła swoje odejście. Rolnik nieźle sobie nagrabił. Poniżej relacja z 5. odcinka show. ZOBACZ!

Rolnik szuka żony 7: wszyscy kandydaci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czy siódma edycja "Rolnik szuka żony" okaże się szczęśliwa? Bohaterowie poprzednich edycji odnaleźli miłość. Małgorzata Borysewicz, uczestniczka czwartej edycji show urodziła córeczkę. To już drugie dziecko pary z "Rolnik szuka żony". Pamiętacie Jessicę Miemiec z piątej edycji? Zyskała ogromną popularność, a teraz rozkręciła własny biznes. Uczestnicy tegorocznej edycji jeszcze pokażą, na co ich stać. Za nimi trudne wybory i pierwsze łzy.

Rolnicy są nieugięci. Ich życiowi partnerzy powinni pomagać w gospodarstwie. Dziś byliśmy świadkami testu na lenistwo. Na gości rolników od rana czekał ostry wycisk. Tylko pan Józef, najstarszy z uczestników, miał w głowie flirty i zaprosił swoje wybranki do popracowania nad ciałem. Jak myślicie, kto ma największe szanse na stworzenie związku? Internauci nie są optymistyczni i zapowiadają, że w tym sezonie rolnicy mają małe szanse na stały związek. 

21:15 Ciężki poranek. Dawid obudził swoje panie wczesnym rankiem. Rolnik zagonił dziewczyny do roboty. Musiały pozbierać jajka, ale nie każda uczestniczka wywiązała się z zadania. 

21:20 U Magdy prace w oborze. Panowie musieli doglądać bydła. Z kolei rolnik Maciej obudził swoje wybranki o 6:00 na zbieranie czereśni.

21:25 Józek podglądał Apolonię, która zatrzasnęła mu drzwi przed nosem. Bohater przyznał, że lubi energiczne panie, które narzucają tempo. Paweł był zadowolony ze swoich wybranek. Wstały bez problemu. Faworytką Pawła jest Marta. 

21:28 Martyna, kandydatka Dawida jest bardzo pracowita i wykazuje się inicjatywą. Zbliżyła się do rolnika. Pozostałe kandydatki uważają, że Dawid zmienia swoje zachowanie przed kamerą. Pojawiły się pierwsze zgrzyty. 

21:29 Rolniczka Magda sprawdziła, jak panowie odnajdą się w niezbyt atrakcyjnych warunkach. Mieli sprzątać odchody krów. Mimo nieprzyjemnej pracy kandydaci chcieli udowodnić Magdzie, że żadnej pracy się nie boją.

21:33 Józek w końcu przyprowadził Apolonię na śniadanie. Pojawił się konflikt. Ewa rozmawiała z przyjaciółką przez telefon i ZMUSIŁA Józka, aby z nią porozmawiał. Przyjaciółka Ewy przedstawiała ją w samych superlatywach. Reszta kandydatek poczuła się zagrożona i wypowiedziała Ewie przyjaźń. Panie nie mogły spać w nocy. Józek jest manipulowany, choć sam lubi flirtować z paniami.

21:39 Agnieszka, kandydatka Dawida, uważa że rolnik ma parcie na szkoło. Przyznała, że nie jest do końca zadowolona z pobytu u niego na gospodarstwie.

21:41 Józef postanowił oszczędzić swoje panie i nie zadręczać ich pracami domowymi. Jednak nie zamierzał się nudzić. Zorganizował uczestniczkom ćwiczenia na świeżym powietrzu. Przy okazji mógł na nie popatrzeć. 

21:44 Maciej pomagał Ilonce w zbieraniu czereśni. Chciał, żeby wygrała zadanie, bo marzył o tym, żeby się z nią przejechać ciągnikiem i bliżej ją poznać. Wygrała Ewelina. Rolniczka Magda wrzuciła swoich chłopaków na głęboką wodę. Przy okazji sprzątania obejścia bohaterowie znaleźli zwłoki! To było jakieś martwe zwierzę. 

21:48 Dawid wpadł w ogromne kłopoty. Martyna ma wyrzuty sumienia, że spędzała z nim tak dużo czasu. Pozostałe dziewczyny są zazdrosne i uważają, że postąpiła nie fair. 

21:49 Paweł zaprosił Natalię na randkę. Analizował swoje życie. Ta cecha łączy go z Natalią. Józek podrywa dwie panie jednocześnie. Ma z nimi świetny kontakt. Kandydatki są pod jego wrażeniem. Imponuje im taki silny i odważny mężczyzna. Otacza opieką wszystkie trzy kandydatki.

21:56 Paweł na randce z Natalią utwierdził się, że dziewczyna do niego pasuje. Pojawiła się chemia. Jest szansa na zalążek uczucia. 

21:57 Niedojrzałość Dawida spowodowała, że Agnieszka chce odejść. Reszta kandydatek ma podobne wątpliwości. Dawid stwierdził, że wszystkie dziewczyny mogłyby być jego żonami! 

22:00 Magda wymyśliła zawody w toczeniu kół. Nagrodą był buziak od rolniczki. 

Za tydzień dowiemy się, co z Agnieszką, która zadeklarowała odejście z show. Konflikt z Dawidem dopiero się rozkręca. Rolnik usłyszał od dziewczyn gorzkie słowa. 

Najnowsze