Rozwód w Piękni i Młodzi. Kim są? Największe przeboje, życie prywatne

2019-07-26 9:44 rr
Piękni i Młodzi
Autor: YouTube, zrzut z ekranu Piękni i Młodzi

Piękni i Młodzi to jeden z najpopularniejszych zespołów w naszym kraju. W skład grupy wchodzą Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Co wiemy o muzykach? Jakie utwory przyniosły im popularność?

Piękni i Młodzi to polski zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop-rock, założony w 2012 przez Magdalenę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego w Łomży. Zanim powstała grupa, małżeństwo występowało w innych zespołach. Początkowo trio występowało jedynie na przyjęciach weselnych.

Piękni i Młodzi - ogólnopolska kariera

Ogólnopolską sławę zespołowi "Piękni i Młodzi" przyniósł opublikowany w lipcu 2013 w serwisie YouTube teledysk do piosenki "Niewiara", który od czasu premiery osiągnął wynik ponad 35 mln wyświetleń. W listopadzie zespół udostępnił teledysk do kolejnej piosenki – "Kocham się w tobie", który osiągnął wynik ponad 56 mln wyświetleń.

W 2014 roku Piękni i Młodzi wzięli udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka", gdzie dotarli aż do finału. W czerwcu wydali cyfrowo debiutancki album studyjny, zatytułowany "Niewiara". We wrześniu opublikowali teledysk do singla "Ona jest taka cudowna", który do tej pory uzyskał ponad 73 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

W czerwcu 2015 Narożna wystąpiła na okładce lipcowego wydania magazynu "CKM". W 2016 roku bez powodzenia zgłosili się z piosenką "Na serca dnie" do krajowych eliminacji do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Piękni i Młodzi - najnowszy teledysk

Ostatni teledysk do piosenki zespołu "Piękni i Młodzi" pojawił się w sieci w grudniu 2018 roku. Był to utwór "Nie mów że", który ma już ponad 4 mln wyświetleń. Mimo kłopotów w małżeństwie Narożnych, para zapowiada, że dalej będzie razem koncertować i ich plany zawodowe nie ulegną zmianie. Pełną listę koncertów można sprawdzić tutaj

Magda i Dawid Narożni - życie prywatne

Magda i Dawid Narożni byli małżeństwem przez 7 lat. Para ma 9-letnią córkę Gabrielę.

Źródło: Wikipedia

Najnowsze