Ryszard z "Sanatorium miłości" zmienił się nie do poznania i wyrwał ponad 30 LAT MŁODSZĄ LASKĘ! Na jej widok aż opada szczęka!

2021-06-16 16:36
Ryszard Lasota, Sanatorium miłości
Autor: Piotr Matey/TVP /East News Ryszard Lasota, Sanatorium miłości

Ryszard Lasota (65 l.) nie odnalazł szczęścia w programie "Sanatorium miłości". Tuż po emisji show mężczyzna przeszedł powalającą metamorfozę: znacznie schudł i zapuścił brodę. Teraz jest praktycznie nie do poznania! W dodatku w końcu udało mu się spotkać drugą połówkę. Jego ukochana jest ponad 30 lat młodsza i bardzo ładna! W dodatku okazuje się, że para stara się o dziecko. Poznajcie sensacyjne szczegóły!

Ryszard Lasota udzielił właśnie wywiadu portalowi Pomponik, w którym wyznał, że jest szczęśliwie zakochany. Jego ukochana Hania jest bardzo młodą, szczupłą i śliczną brunetką. Mężczyzna sam przeszedł też metamorfozę, która odjęła mu co najmniej 15 lat. Dziś nie wygląda już jak emeryt, którego znacie z "Sanatorium miłości". 

NIE PRZEGAP: Chcieli utrzymać to w tajemnicy, ale znajomy się wygadał! Sensacyjne doniesienia o Roznerskim i Kalskiej!

Z doniesień portalu wynika, że Ryszard Lasota poznał już przyszłych teściów. Rodzice Hani akceptują ich związek i nie razi ich bardzo duża różnica wieku między córką, a jej partnerem. Bohater "Sanatorium miłości" obecnie zabrał ukochaną na romantyczne wakacje w Albanii. Przy okazji zwiedzili też Macedonię. Okazuje się, że para intensywnie pracuje nad założeniem i powiększeniem rodziny!

Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" chce zostać ojcem!

- Spotkałem cudowną kobietę. Ciepłą, opiekuńczą, uczciwą i bardzo mądrą. Stać mnie na to, by zapewnić jej i naszym dzieciom bezpieczną przyszłość - mówi Ryszard Lasota w rozmowie z portalem.

Bohater "Sanatorium miłości" udał się nawet do słynnej szeptuchy z Podlasia, by spytać o przyszłość swojego związku. To ona doradziła mu, żeby starali się o dziecko! Ryszard Lasota najwyraźniej wziął jej słowa do siebie, bo przyznał, że teraz podczas wakacji, razem z Hanią intensywnie nad tym pracują.

- Kto wie, czy z tej podróży nie wrócimy już we trójkę. Był pierwszy ślub w "Sanatorium", a jeśli wierzyć przepowiedniom słynnej szeptuchy, będą i chrzciny - powiedział portalowi Ryszard Lasota. 

NIE PRZEGAP: O świcie Katarzyna Dowbor niespodziewanie zajechała pod dom bohaterów "Nasz nowy dom". Była wstrząśnięta tym, co zobaczyła!

Uzdrowisko. Pikantne sekrety nowego serialu TVP z gwiazdami Sanatorium miłości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE