Seweryn z "Rolnik szuka żony" 6 ma już NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Wiemy, kim jest

2019-11-09 17:30 doll
Marlena i Seweryn z Rolnik szuka żony
Autor: Instagram/rolnikszukazonytvp Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony"

To już pewne! Seweryn (28 l.) z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" nie kontynuował znajomości z młodziutką Marlenką (22 l.). Znalazł sobie nową dziewczynę, co nastąpiło błyskawicznie. Byli ze sobą jeszcze w czasie zdjęć do programu... Kim jest wybranka Seweryna? Zobaczcie sami!

Początkowo Seweryn uległ urokowi ślicznej Marleny – florystki ze Skrzeszewa koło Sokołowa Podlaskiego. Ich relacja rozwijała się błyskawicznie: dziewczyna chciała założyć z nim rodzinę, ale gdy wyszło na jaw, że jątrzyła i plotkowała przeciwko innym kandydatkom, Seweryn stracił ochotę na budowanie z nią związku. Nie pomogło nawet odbieranie porodu u krowy.

Teraz okazuje się, że Seweryn ma już inną dziewczynę, a związek wygląda na poważny! Jak udało nam się dowiedzieć, znajomi zapoznali go z dziewczyną, która mieszka w małym miasteczku położonym 30 kilometrów od Chwalimia, w którym chłopak prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Mało tego! Zaiskrzyło od razu i para postanowiła ze sobą zamieszkać. Seweryn nauczony doświadczeniem z programu chroni teraz ukochaną jak może. Nie zgodził się na to, by wystąpić z nią przed kamerą TVP podczas finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" i sam poradził sobie z konfrontacją z Marleną.

Mężczyzna i hormony! Czytaj >>>

Taka sąsiedzka miłość to w przypadku rolników z programu strzał w dziesiątkę, bo dziewczyny z okolicy znają się i na gospodarce, i potrafią radzić sobie z miejscowymi plotkarzami. Szczęśliwy związek z sąsiadką stworzył Paweł Szakiewicz z 1. edycji show i Marek Walczak z 3. serii "Rolnika". Pierwszy wziął ślub z Martyną i czeka na trzecie dziecko, a drugi prowadzi agroturystykę z Julką. - Seweryn trzymamy kciuki i oglądamy cię w programie. Powodzenia i walcz o miłość, jeśli czujesz, że to ta jedyna – doradza mu za naszym pośrednictwem Marek Walczak.

Najnowsze