Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - FINAŁ. Wiemy, które pary zostały razem!

2020-05-22 22:00 wp
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Za nami finał czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy decyzje wszystkich trzech par i wiemy, które z nich zostały razem. Sami zobaczcie!

Po wielu tygodniach śledzenia losów trzech odważnych par, przyszła pora na wielki finał! Poznaliśmy ostateczne decyzje uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Które pary zdecydowały się na rozwód, a którym udało się stworzyć udany związek? 

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - FINAŁ. Wiemy, które pary zostały razem!

W finałowym odcinku programu, dowiadujemy się, kto został razem, a kto postanowiły się rozstać. Przez wiele tygodni widzowie zastanawiali się nad losami młodych małżeństw. Wreszcie znamy odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie: komu się udało?! Przed ekspertami zasiadły wszystkie małżeństwa, aby wyjawić swoje decyzje. Na pierwszy ogień Wojtek i Agnieszka. Choć między nimi dochodziło do bezsensownych spięć, zdecydowali się pozostać razem!

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - FINAŁ. Oliwia i Łukasz

Oliwia i Łukasz również szybko się do siebie zbliżyli. Przed ekspertami, małżonka wyjawiła, że była pełna obaw: - Tego też się bałam, że trafię na osobę, która zagra na moich uczuciach, zabawi się moim kosztem i mnie zostawi, ale ja wierzę, że można spędzić życie u boku jednego chopa - mówiła z uśmiechem. Najmłodsi uczestnicy programu zostali razem.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - FINAŁ. Joanna i Adam

Niestety, sytuacja była bardziej skomplikowana w relacji Joanny i Adama. W dniu ostatecznej decyzji, zasiedli przed ekspertami ze smutnymi minami i wielką niepewnością. Specjaliści wcześniej, zaprosili ich na indywidualne rozmowy. Asia wyznała: - Czuję w sobie taką... porażkę tego wszystkiego (...) Mogło być inaczej. Też cała ta moja panika przed każdym spotkaniem - wyznała zasmucona. Mimo ogromnych emocji jej decyzja była zaskakująca - chciała pozostać w małżeństwie. Niestety, odtrącił ją Adam i wyznał, że chce rozwodu, ale wciąż mogą się spotykać i powoli się poznawać. Tak się jednak nie stało.

ZOBACZ TEŻ: Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani zbulwersowani!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze