Stuhr u Wojewódzkiego przedstawił test na bycie gejem

2018-11-14 13:18 id
Maciej Stuhr
Autor: AKPA

Maciej Stuhr u Wojewódzkiego wytłumaczył widzom, jak przeprowadzić i na czym polega test sprawdzający, czy jest się gejem. Przesadził? 

To była siódma wizyta Macieja Stuhra u Kuby Wojewódzkiego. Tym razem aktor pojawił się studiu przy okazji promocji filmu "Planeta Singli 2" oraz premiery książki "Tata Tadzika", będącej zbiorem felietonów publikowanych na łamach "Zwierciadła". Oprócz tematów związanych z pracą Stuhra pojawiło się kilka luźnych wątków. Wojewódzki ma tendencję do rzucania żartami z podtekstem seksualnym. Tak było i tym razem.

W pewnym momencie Wojewódzki pocałował Maćka Stuhra w usta. Wszystko po to, aby pokazać mu, jak powinny wyglądać pocałunki w filmach. Ten gest stał się pretekstem do rozmowy na temat homoseksualizmu. Maciej Stuhr postanowił wytłumaczyć widzom i prowadzącemu, jak sprawdzić, czy jest się gejem.

- Jest podobno taki test, który mężczyźni w naszym wieku muszą sobie robić, by wiedzieć czy są gejami, czy nie. (...) Co jakiś czas trzeba go powtarzać.  Test polega na tym, że jak robisz komuś laskę i nie masz erekcji to nie jesteś gejem - żartował z kamienną twarzą Maciej Stuhr. 

Co myślicie o takim żarcie? Zapraszamy do udziału w sondzie!

Najnowsze