Sylwia Gliwa z "Na Wspólnej" zupełnie nago udaje rzeźbę! Fani są oburzeni

2021-05-04 16:30 vip
Sylwia Gliwa
Autor: AKPA Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa (43 l.) to aktorka znana głównie z serialu TVN "Na Wspólnej". Wciela się tam w rolę Moniki Zięby, córki Marii i Włodka. W produkcji gra elegancką i silną kobietę i podobnie jest w życiu prywatnym. Sylwia Gliwa nie ma problemu z odsłanianiem ciała i publiczną prezentacją swoich krągłości. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała zdjęcie, na którym jest zupełnie nago. Gliwa udaje posąg Gołej Zośki z Augustowa. Fani są oburzeni. Poznajcie powód i zobaczcie aktorkę bez ubrań.

Sylwia Gliwa pozuje nago na Instagramie! Gwiazda "Na Wspólnej" kolejny raz bez skrupułów prezentuje swoje krągłości. W 2011 roku wzięła udział w sesji do "Playboya". Kilka lat później paparazzi przyłapali ją na plaży, gdy opalała się topless! Tym razem Sylwia Gliwa zupełnie naga udaje rzeźbę z Augustowa. Zapozowała z... Gołą Zośką. Oprócz czapki i okularów, aktorka nie ma na sobie niczego więcej! Intymne miejsca zasłoniła gdzieniegdzie czarnymi mazajami, co oburzyło fanów! Uważają, że takiego piękna nie powinno się ukrywać, a wręcz przeciwnie. Internauci piszą: - Nooooo niezła sztuka, widać że rzeźbiona ręką Boga.. Tylko wszędzie Ci wandale, już pomazali, - Zastanawiam się w jakim celu zamazywać takie piękne ciało, - 100% kobiecości, - Takie piękno trzeba eksponować, a nie zakrywać. Zgadzacie się z nimi?

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze