Potworny lincz na Krzysztofa Krawczyka Juniora za to, co zrobił na grobie ojca! "To jest żałosne i wręcz odpychające!"

2021-06-24 10:55
Krzysztof Krawczyk Junior na grobie ojca
Autor: Facebook Krzysztof Krawczyk Junior na grobie ojca

Krzysztof Krawczyk Junior razem z nową ukochaną wybrali się do Grotnik, gdzie znajduje się grób jego ojca. I zapewne nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wizytę zrelacjonował zamieszczając zdjęcia w sieci, przez które rozpętała się prawdziwa burza! Ludzie nie mają litości dla Juniora i dobitnie piszą, co myślą o tym, co zrobił na grobie ojca. "To jest żałosne i wręcz odpychające!" - pisze internauta, a inni mu wtórują!

Krzysztof Krawczyk Junior wczoraj wieczorem pokazał w sieci zdjęcia z wizyty na grobie ojca. Syn artysty udał się do Grotnik w towarzystwie nowej partnerki, Kasi. Co ciekawe, nowa miłość Juniora skomentowała jego wpis ze zdjęciami nad grobem ojca.

- KRZYŚ TERAZ MOŻESZ POJECHAĆ DO TATY I NIKT CI JUŻ NIE ZABRONI❤❤❤ - napisała Kasia. 

I o ile pod wpisem Juniora nie ma negatywnych komentarzy, to już w sieci wylało się prawdziwe wiadro pomyj. Ludzie bezlitośnie piszą o niestosowności "selfiaczków i pozowania do zdjęć na grobie".

Krzysztof Krawczyk Junior linczowany za lans na grobie ojca! 

- Czyż odwiedziny grobu ojca nie powinno się robić w zaciszu własnego serca a nie robić sobie fotki i umieszczać na facebook-u? - pisze internauta.

- Kto sobie robi fotki nad grobem rodzica? Pochowałem już oboje rodziców ,ale nie mam żadnej takiej fotki - dodaje kolejny.

- To jakieś niesamowite szopki. Ten pan syn powinien naprawdę puknać sie w czoło. W ogole ta cała rodzina jest pokręcona. Kto normalny pozuje do fotek nad grobem swego rodzica, krewnego? - pisze kolejna osoba. 

- To jest żałosne i wręcz odpychające, jak facet ma parcie na szkło!!!!!! Człowieku zajmij się swoim życiem, a nie rób z siebie celebryty na siłę!!!!!!!! - czytamy w najpopularniejszych komentarzach.

Zobaczcie niżej zdjęcia znad grobu Krzysztofa Krawczyka Juniora. Co o nich myślicie? Dajcie nam znać w komentarzach. 

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze