Syn Małgorzaty Rozenek tłumaczy się ze swojej orientacji. Wszystko przez udział w paradzie równości

2021-06-21 14:38
Syn Małgorzaty Rozenek gęsto się tłumaczy ze swojej orientacji. Wszystko przez udział w paradzie równości
Autor: Instagram Syn Małgorzaty Rozenek gęsto się tłumaczy ze swojej orientacji. Wszystko przez udział w paradzie równości

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) ma bardzo nowoczesne podejście do wychowania swoich synów. Dzięki niej spłeniają swoje marzenia i czują się wolni. Z pewnością zaakceptuje ich wszystkie życiowe wybory, czy orientacje seksualne. Ostatnio najstarszy z nich wrzucił zdjęcia z tęczową flagą i od razu padło pytanie, czy jest gejem. Co odpowiedział syn Rozenek?

Celebrytka od dawna promuje całą swoją rodzinę. Śmiało z Radziem i dziećmi mogliby kręcić reality show. Coraz też częściej pojawia się najstarszy syn Małgosi, Stanisław (15 l.). I wydaje się, że to właśnie z nim Rozenek znalazła wiele wspólnych tematów.

Okazuje się bowiem, że nastolatek projektuje i szyje ubrania. Zainteresowanie modą na pewno bardzo podoba się jego znanej mamie, która ma nawet własną markę ubrań. Co prawda nie jest to typowa pasja nastolatka, ale synowie celebrytki wychowują się w nieco innych warunkach, niż jego rówieśnicy. Małgosia stara się jednak przekazać swoim pociechom, że w życiu nie ma ograniczeń.

- Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem. Stara się, żebym spełniał swoje marzenia. We wszystkim mnie wspiera - mówił Staś w wywiadzie dla "Vivy!".

ZOBACZ KONIECZNIE: Małgorzata Rozenek z synami na paradzie równości. Jest afera: "Chciałaby pani mieć syna geja?!"

Syn Rozenek na paradzie równości

Nic zatem dziwnego, że Rozenek-Majdan wraz z rodziną wybrała się na paradę równości, która odbyła się w weekend. Zaopatrzeni w tęczowe akcesoria przemierzali ulice Warszawy. Wyjątkowy dumny z tego rodzinnego spaceru był Stanisław, który również na swój profil na Instagrama wrzucił swoje zdjęcie z tęczową parasolką. Szeroki uśmiech i wypieki na twarzy pokazują, że chłopak był bardzo zadowolony z tego rodzinnego spaceru.

Od razu pod jego wpisem pojawiły się komentarze. Jeden z nich brzmiał:

"Damn, i thought you're straight bro" ( red. Myślałem, że jesteś heteroseksualny.).

Stanisław zaczął się szybko tłumaczyć i odpowiedział, że jest i, że tylko wspiera paradę równości. Jesteśmy jednak przekonani, że nawet gdyby jednak okazało się, że syn Rozenek-Majdan jest gejem, nie miałaby ona nic przeciwko. Z pewnością z dumą by go wspierała.

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze