Tak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020! Socha w kuchni, a Gessler i Młynarska? [ZDJĘCIA]

2020-04-12 12:16 WSB
Zobacz jak gwiazdy spędzają święta
Autor: Instagram Małgorzata Socha

Choć Wielkanoc 2020 jest inna, niż poprzednie, wciąż może być radosna i z wyjątkową atmosferą. Przykład wesołych świąt Wielkiej Nocy dały gwiazdy, które pokazały jak spędzają ten czas. Zobacz, co w Wielkanoc robiły Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant, Anna Popek, Agata Młynarska, Katarzyna Cichopek, Maryla Rodowicz, Magda Gessler, Cleo, Dorota Gardias, Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel- Bułecka.

Choć w 2020 roku Wielkanocy większość z nas nie może spędzić w pełnym, rodzinnym gronie z powodu pandemii koronawirusa i domowej izolacji, to wciąż mogą być to święta pełne radości, co udowodniły na swoich profilach społecznościowych polskie gwiazdy.

Aktorka Małgorzata Socha udowodniła, że jest świetną gospodynią domową. Najpierw zaprezentowała swoje zdjęcie podczas gotowania, a później elegancko zastawiony stół z talerzami tylko czekającymi na świąteczny żurek. Koleżanka po fachu Sochy, Agnieszka Dygant pochwaliła się za to przepysznie wyglądającym sernikiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znana dziennikarka URODZIŁA na Wielkanoc. To wspaniały prezent! [ZDJĘCIE]

Anna Popek nie zrezygnowała z tradycji i pomaszerowała z koszyczkiem wielkanocnym, ciesząc się słoneczną pogodą. Tymczasem Agata Młynarska w spokojnym, domowym zaciszu cieszyła się towarzystwem psów i widokiem pięknych pisanek.

ZOBACZ KONIECZNIE: Kasia Kowalska składa WZRUSZAJĄCE życzenia wielkanocne: Myślami z Olą

Katarzyna Cichopek udowodniła, że nie ma nic ważniejszego niż rodzina. Wszyscy radośni i uśmiechnięci na jednym zdjęciu pokazali, że to właśnie magia świąt Wielkiej Nocy. Maryla Rodowicz sprezentowała swoim fanom dorodne pisanki, podobnie jak Katarzyna Glinka i Dorota Gardias. Tylko piosenkarka Cleo zapomniała chyba pomalować jajek, ale nie zapomniała pokazać słowiańskich strojów.

Podobnie jak Katarzyna Cichopek, także i Paulina Krupińska oraz Sebastian Karpiel- Bułecka pokazali rodzinną moc Wielkanocy, a Magda Gessler w tym czasie zajęła się swoim kotem. Katarzyna Zielińska za to od pisanek wolała… ukulele.

Tak syn Martyniuka łamie kwarantannę.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze