Tak mieszkają Urbańska i Józefowicz. Pokazali wnętrze swojego dworku [ZDJĘCIA]

2020-05-29 4:00 DECK

Natasza Urbańska (43 l.) i Janusz Józefowicz (61 l.) mieszkają w XIX-wiecznym dworku pod Warszawą. Do tej pory chętnie pokazywali swój ogród, teraz pokazali w końcu jak ich dom wygląda w środku. Myli się ten, kto sądzi, że wnętrza pałacyku ociekają luksusem. Wręcz przeciwnie! Jest tam bardzo swojsko i przytulnie. Gniazdko gwiazdorskiej pary urządzone jest w rustykalnym, wiejskim stylu. Przedwojenne podłogi i stare meble robią wrażenie! Mamy zdjęcia!

Z okazji Dnia Matki Natasza i Janusz urządzili w swoim domu koncert internetowy zorganizowany przez dzielnicę Bielany. Ich fani mogli zobaczyć, jak wygląda taras i salon ich willi. Nam udało się zajrzeć do innych pokojów.

Zobacz także: Natasza i Janusz rapują o Kaczyńskim i Mannie

Piękna posiadłość Emilin w Jajkowicach w okolicach Białej Rawskiej przypomina pałac, ale w środku zamiast kolumn, złotych ram i polerowanych podłóg znajdujemy wyjątkowo ciepłe, przytulne mieszkanie z duszą. Największą atrakcją jest fortepian. A stary parkiet przyciąga wzrok.

W czasie wojny praktycznie wszystko było pokradzione, natomiast cudem ocalały podłogi. W każdym pomieszczeniu jest inna podłoga. Tu była taka warstwa sufitu, tynku i cegieł, w związku z czym nikt nie podejrzewał, że jest tu coś takiego – mówił po kupnie dworku Janusz.

Salon gwiazdorskiej pary urządzony jest w ciepłych beżach i bieli. Nie brakuje tam starych mebli i aż roi się od rodzinnych zdjęć.

Aż chciałoby się spędzić tam chociaż jeden weekend...

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Wiśniewski o pedofilii w show-biznesie. Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze