Tak zmieniła sie gwiazda Tatu. Powiększone usta i piersi [ZDJĘCIA]

2020-02-21 18:00 mos
Julia Volkova
Autor: archiwum se.pl

Julia Wołkowa (35 l.) była gwiazdą kontrowersyjnego duetu Tatu. Przed 20 laty rosyjska wokalistka razem z Leną Katiną (36 l.) zdobywały listy przebojów. Dzisiaj Julia ma 35 lat i jest mamą dwójki nastoletnich dzieci. Zobacz, jak dziś wygląda dawna skandalistka.

Tatu jest jednym z zespołów, które osiągnęły ogromny sukces w krajach Europy Wschodniej oraz jednym z niewielu rosyjskich grup, którym udało się zaistnieć na arenie międzynarodowej. Ich piosenki przed laty nucił niemal każdy. Do ich największych hitów należą m.in. "Nas nie dogoniat", "Ja soszła s uma", "All the Things She Said", czy "All About Us". Przez wiele lat utrzymywały, że są parą nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Sława rosyjskich wokalistek jednak przeminęła dość szybko. Dziś Julia Volkova ma 35 lat i wygląda zupełnie inaczej. Gwiazda zaczęła poddawać się operacjom plastycznym i zmieniła się nie do poznania.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus: Polki ewakuowane z Chin trafiły do warszawskiego szpitala

Na przestrzeni lat zmieniał się nie tylko styl Julii, ale także jej wygląd. Dzisiaj wokalistka w niczym nie przypomina już nastolatki z czasów świetności zespołu. Na aktualnych zdjęciach trudno ją rozpoznać. Julia zrezygnowała z krótkiej fryzurki i zapuściła długie włosy. Coraz chętniej też poddaje się operacjom plastycznym, czym lubi chwalić się w mediach społecznościowych.

Rosyjska gwiazda swego czasu zmagała się też z poważnymi problemami zdrowotnymi. Zdiagnozowano u niej raka krtani, a trzy operacje, którym się poddała, spowodowały całkowitą utratę głosu i długą rekonwalescencję. Zobacz, jak dzisiaj wygląda gwiazda duetu Tatu.

Lena Katina wygląda natomiast tak.

Najnowsze