Tatiana Okupnik porusza się o kulach. Fani zaniepokojeni - miała wypadek?

2020-06-29 19:25 KSZ
Tatiana Okupnik
Autor: Instagram Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik (41 l.) jak wiele innych polskich gwiazd umieściła zdjęcia z głosowania w wyborach prezydenckich. Co innego jednak wzbudziło zainteresowanie fanów. Zauważyli, że piosenkarka porusza się o kulach! Sprawa wygląda na tyle poważnie, że internauci zaczęli dopytywać gwiazdę o szczegóły i przede wszystkim o przyczynę takiego stanu. Co na to Tatiana?

Armagedon pogodowy w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wczoraj Tatiana Okupnik zachęcała swoich obserwatorów do udziału w głosowaniu w wyborach prezydenckich. Gwiazda jest silnie zaangażowana w kobiece tematy. Opowiadała o depresji w ciąży i traumatycznym porodzie. Bardzo szczerze wypowiedziała się również o swoim ciele. Wyznała, że przypominało ciało starszej o kilkadziesiąt lat kobiety. Dziś na Instagramie Okupnik rozpocznie cykl filmików, który nosi tytuł: “Liczby mają imiona”. Gwiazda przedstawi historie kobiet, które zmagały się z podobnymi doświadczeniami. 

Rodzinna TRAGEDIA gwiazdy "Na dobre i na złe": SPŁONĄŁ dorobek życia, trwa zbiórka

Okupnik pokazała zdjęcia z dnia wyborów. Stała przy urnie z pomocą dwóch kul ortopedycznych. Fani od razu się zaniepokoili. Dopytywali co się stało. Sprawa nie dawała im spokoju. Pojawiło się wiele wpisów z domysłami. Piosenkarka nikomu nie udzieliła odpowiedzi. Obserwatorzy życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze