The Voice Kids 4: Ostatnia walka o ścisły finał. Bez widowni i odcinka na żywo. Znamy OSTATECZNYCH finalistów

2021-04-10 21:45 Dominika Kowalewska
The Voice Kids 4
Autor: Materiały prasowe TVP

Po kilku tygodniach zmagań przyszedł czas na wielki finał! Dzieciaki z "The Voice Kids 4" stanęły do ostatniej walki. Finał programu został podzielony na dwie części - dopiero za tydzień poznamy zwycięzców kolejnej edycji muzycznego Telewizji Polskiej. Jest to na pewno wyjątkowy sezon! W studiu zabrakło ważnego elementu.

W finale czwartego sezonu "The Voice Kids" nie zabrakło młodych talentów, a także - wielkich nazwisk. Batalię o miejsce w drugiej części odcinka rozpoczęła ekipa Cleo, w składzie: Karolina Szostak, Tatiana Kopala oraz Igor Konieczny. Przypomnijmy, że o tym, kto przejdzie dalej decydują sami trenerzy! To były wyjątkowo trudne wybory.

SPRAWDŹ TO: Edyta Górniak wraca do „The Voice Kids”. Sentymentalna podróż diwy. Będzie niespodzianka!

Drużyna Cleo

Igor wystąpił jako drugi. Na scenie wykonał utwór Jamala "Peron". Trenerzy byli zachwyceni. Cleo wręcz oniemiała! - To jest twój najlepszy występ. (...) Włożyłeś tyle emocji - podsumowała. Trenerka miała bardzo trudny wybór! Do dalszej części programu mogła zabrać ze sobą tylko jednego uczestnika. Okazało się, że padło na najmłodszą członkinię grupy – Tatianę, która wykonała kultowy utwór zespołu Queen „We are the champions”.

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego

W tej grupie skład początkowy był następujący: Aleksander Brzuszkiewicz, Natalia Pawelska i Zosia Sławińska. Olek wykonał wielki hit Sama Smitha "Writing's on the wall", czym zaskoczył trenerów! - Ten występ wymaga powagi w odbiorze. Nie ma już infantylnych sytuacji. Jesteś ty i nasze zęby na podłodze – podsumował występ Olka Tomson. Natomiast Zosia podjęła próbę zaśpiewania kultowego utworu "Do ciebie mamo" Violetty Villas. Mimo fantastycznego wokalu, do dalszej części finału Dawid zabrał ze sobą Aleksandra!

SPRAWDŹ TO: Ślub od pierwszego wejrzenia 5: WIELKI kryzys w małżeństwie Laury i Macieja. Czy związek to przetrwa?

Drużyna Tomsona i Barona

To ostatnia drużyna tego sezonu "The Voice Kids 4"! Amelia Borkowska, Sara Egwu-James oraz Mikołaj Jabłoński. Chłopiec wykonał piosenkę Beyonce! - Sam ruszam się jak Beyonce - stwierdził przed występem. W tej drużynie zebrały się naprawdę potężne głosy. Występ Sary wcisnął trenerów w fotele! - Za każdym razem, kiedy słyszę, jak wykonujesz ten utwór, to odpływam - stwierdził Baron. - Mogę ci mówić jeszcze milion komplementów. Jestem dumny. Przed chłopakami wyjątkowo trudny wybór. - Sara, jesteś zjawiskiem tej edycji - podsumował Dawid. Nie mogło być inaczej! Do ścisłego finału przeszła Sara.

SPRAWDŹ TO: Ślub od pierwszego wejrzenia: Huczny wieczór panieński i gumowy PENIS! "Mam nadzieję, że będzie coś większego" Co na to przyszły mąż?!

The Voice Kids – zasady

Jak czytamy w regulaminie programu Konkurs ma sześć głównych etapów: Pre-castingi produkcyjne, Przesłuchania w ciemno, Bitwy, Sing-off, Półfinał oraz Finał. Każdy trener wybiera podczas Przesłuchań w ciemno, tylko na podstawie głosu, 18 uczestników, których weźmie pod swoją opiekę na pozostały okres trwania konkursu. Podczas etapu Bitwy trenerzy dzielą swoje drużyny na tria, z których wybierają po jednym uczestniku. W ramach etapu Sing-off Trenerzy wybierają ze swoich drużyn po trzech uczestników, którzy w ocenie danego trenera najlepiej zaśpiewali (w ramach etapu Sing-off) piosenkę z Przesłuchań w Ciemno. W Finale każdy z trenerów, po ocenie utworów wykonanych przez uczestników należących do drużyny trenera, wybiera uczestnika, który awansuje do ścisłego Finału.

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze