Po odejściu rodziców musieli przetrwać sami. Wzruszająca historia uczestnika "The Voice Kids". Jego piosenka wyciska łzy [WIDEO]

2021-03-05 18:25 dkow
The Voice Kids
Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

W tym tygodniu czeka nas podwójna dawka muzycznego show dla najmłodszych - "The Voice Kids". W programie stacji TVP usłyszeć można wielkie talenty, które są na początku swojej wokalnej drogi. Przy wsparciu i pomocy trenerów "The Voice Kids" szlifują swoje umiejętności, by zawładnąć muzycznym światem. Często ich prywatne historie wgniatają w fotel. Poznajcie Adama!

Nadchodzący weekend to prawdziwa gratka dla fanów "The Voice Kids"! Zmiany w piątkowej ramówce sprawiły, że na antenie wyemitowany zostanie dodatkowy odcinek programu. Oznacza to nie mniej, nie więcej jak podwójną dawkę dziecięcych talentów! Poza fantastycznymi wokalami, wielu uczestników przynosi do programu swoje historie, które niekiedy wzruszają do łez. Ten młody chłopak przeżył naprawdę wiele!

Sprawdź to: The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski zdecydował się to zrobić! Zachęcił go młody talent

Młody uczestnik "The Voice Kids" z przerażającym doświadczeniem

14-letni Adam, którego zobaczymy na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji „The Voice Kids”, pochodzi ze Szczawnicy. Przygodę z muzyką rozpoczął trzy lata temu. Nastolatek nie tylko zaczął śpiewać, ale także grać na gitarze. - Muzyka w wielu momentach była dla mnie oderwaniem od problemów. Powoduje, że lepiej się czuje sam ze sobą i mogę się otworzyć na ludzi - wyznał Adam, w którym pasję do muzyki zaszczepił starszy brat. Około trzech lat temu, kiedy Adam Adamczuk miał 11 lat, los potraktował go bardzo brutalnie... - W pewnym momencie stało się tak, że mama go zostawiła a ojciec nie był w stanie się nim zająć - wyznał w trakcie rozmowy z Tomaszem Kammelem starszy brat Adama - Krzysztof.  - Wtedy musiała wkroczyć siostra Marzena, żeby przejąć prawa do opieki nad Adasiem - dodał.  Dzięki starszej siostrze Adam nie trafił do domu dziecka i może spełniać marzenia.

Sprawdź też: Anna Seniuk musi sprzedać swój zabytkowy dom. Trudna sytuacja gwiazdy "Czterdziestolatka"

Zobacz fragment wzruszającego występu! Premierowe odcinki programu już dzisiaj o 20:30 oraz w sobotę o 20:00 w TVP2. 

Źródło: materiały prasowe TVP

Nowa ramówka TVP. Co przyniesie wiosna w Telewizji Polskiej?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze