To będzie niezapomniany wieczór! Zbliża się finał "Sanatorium miłości 3"

2021-03-07 11:48
Roztańczony finał
Autor: Materiały prasowe

Trzecia edycja "Sanatorium miłości" powoli dobiega już końca. Nim jednak kuracjusze powrócą do swoich domów, czeka ich niezapomniany bal! Co przygotowała dla seniorów Marta Manowska na zakończenie ich przygody w Polanicy?

Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" - ta miłość skończyła się szybko

Kolejny turnus wkrótce przejdzie do historii. Dla uczestników programu moment, by podsumować ostatnie tygodnie spędzone w malowniczej Polanicy. Nim nadejdzie czas pożegnań, kuracjuszy czeka jednak jeszcze jedna niezapomniana przygoda - wezmą udział w lekcji samoobrony, na panowie - zaś spróbują swoich sił w boksie.

Największe emocje towarzyszyć im jednak będą podczas ostatniego wspólnego spotkania. Zgodnie z tradycją Marta Manowska zaprosi wszystkich bohaterów na bal. Nim jednak nadejdzie wieczór, każdy z nich zostanie poddany spektakularnej metamorfozie, by podczas pożegnalnego balu móc zaprezentować się w olśniewającej odsłonie. Na szalonej zabawie się jednak nie skończy. Dla dwojga seniorów finałowy wieczór okaże się szczególny. Okażę się bowiem, komu zostaną przyznane tytuły króla i królowej turnusu.

Emisja w TV:

Sanatorium miłości

niedziela 21.15 TVP 1

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze