TO JUŻ KONIEC! Produkcja "The Voice of Poland" musiała to zrobić

2020-11-10 18:07 dkow
TO JUŻ KONIEC! The Voice of Poland bez odcinków na żywo!
Autor: Screenshot Instagram voiceofpoland

Telewizja Polska z powodu obostrzeń w walce z pandemią COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo osób obecnych podczas nagrania, zdecydowała o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków XI edycji „The Voice of Poland”. Odcinki będą nagrywane bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa.

Kolejne obostrzenia oraz wzrost zachorowań spowodowały, że produkcja muzycznego show TVP2 musiała podjąć dramatyczną decyzję! W tym sezonie "The Voice of Poland" zabraknie pełnych emocji odcinków na żywo. Finał odbędzie się bez smsowego udziału widzów. To ogromne zmiany. Czy spotkają się pozytywnym przyjęciem? Skoro to nie publiczność zdecyduje, kto zostanie kolejnym zwycięzcą, do kogo będzie należał wybór? Producenci programu śpieszą z wyjaśnieniami.

Zobacz też: The Voice of Poland: Edyta Górniak ROZTRZĘSIONA. Pozostali jurorzy jej NIE ROZUMIEJĄ

Wiadomo, że w sobotę, 14 listopada na scenie „The Voice of Poland” wystąpi 16 uczestników, po czterech od każdego z trenerów, którzy zawalczą o udział w kolejnym odcinku programu. Decyzję o tym, którzy uczestnicy pożegnają się z „The Voice of Poland”, a którzy powalczą o wygraną, podejmą jurorzy, w składzie: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Po zakończeniu występów finalistów, każdy z trenerów zdecyduje, komu przydziela maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz.

Zobacz: Piotr Bałtroczyk ZMIAŻDŻYŁ SŁOWAMI Górniak. Trafił w jej czuły punkt

Co o tym sądzicie? Czy taka forma programu spełni wasze oczekiwania?

Przekonajcie się sami! Finałowe odcinki „The Voice of Poland” od 14 listopada, w każdą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. 

Najnowsze