"Top Model 8": To oni dostali się do Domu Modeli [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

2019-09-16 23:26 wp
Top Model 8, odc. 3
Autor: Instagram Top Model 8, odc. 3

Bootcamp był dla nich jedną wielką rywalizacją! W trzecim odcinku "Top Model" uczestnicy stanęli do prawdziwej walki. Musieli podołać wyzwaniom przygotowanym przez jurorów. Walczący o tytuł "TOP", którzy spisali się najlepiej, trafili do Domu Modelek. Znamy ścisłą piętnastkę!

Bootcamp rozpoczął się sesją zdjęciową w czterech grupach. Opiekunami każdej z nich byli jurorzy show: Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Kasia Sokołowska i Dawid Woliński. Modele musieli sami przygotować sesje zdjęciowe, wybrali stylizacje i wyreżyserowali scenki. Przez cały czas jurorzy komentowali i dawali uczestnikom rady. Niestety, już w pierwszym wyzwaniu wyeliminowali pierwszych zawodników. Drugim zadaniem był pokaz mody. Niestety nie dla wszystkich skończył się dobrze. Polała się nawet krew...

ZOBACZ: W "Top Model" polała się krew. Interweniowali medycy

Michał Piróg przygotował dla wybrańców niespodziankę. Choć wszyscy przygotowywali się do pokazu mody, ostatecznie, zaprezentowali się w nim jedynie modele i modelki wybrani do Domu Top Model. O tytuł najlepszego powalczą: Sandra Dorsz, Kinga Wawrzyniak, Anna Jaroszewska, Dawid Woskanin, Denis Chmielewski, Magda Karwacka, Olga Kleczkowska, Radek Czekański, Marcin Chowaniak, Klaudia Chojnacka, Rafał Torkowski, Staszek Obolewicz, Nikola Furman, Michał Gała, Klaudia El Dursi. W tym roku o tytuł "TOP" będzie starało się aż 15 uczestników. Macie swoich faworytów?

ZOBACZ: Pierwszy raz w "Top Model" jury przyznało ZŁOTY BILET. Dostała go prawdziwa ŚLICZNOTKA!

Kolejny odcinek "Top Model 8" w poniedziałek 23 września o 21:30 na TVN.

Najnowsze