Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Lisowska daje czadu jako Kora! [WIDEO]

2019-09-12 15:17 MGa
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Lisowska daje czadu. Jako Kora jest rewelacyjna!
Autor: M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Lisowska daje czadu. Jako Kora jest rewelacyjna!

W 2. odcinku 12. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Ewelina Lisowska wcieli się w ikonę polskiej muzyki, Olgę "Korę" Sipowicz. Wykona przebój z debiutanckiego albumu zespołu Maanam – "Szare miraże".

To będzie wzruszający moment. Ewelina Lisowska stanie się Korą. Zmierzy się z legendą zmarłej ponad rok temu wokalistką Maanamu. – Stać się Korą to jest dla mnie niesamowita odpowiedzialność – zdradziła Ewelina Lisowska w rozmowie z Maciejem Dowborem. Tym samym stała się czwartą uczestniczką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", która zaśpiewała utwór Sipowicz. Wcześniej Korą były: Agnieszka Włodarczyk ("Boskie Buenos"), Anna Dereszowska (Raz-dwa, Raz-dwa") i Katarzyna Pakosińska ("Cykady na Cykladach").

Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w sobotę 14 września o godzinie 22:10 w Polsacie! W odcinku wystąpią także: Katarzyna Ptasińska – Artur Rojek i Myslovitz, Ewelina Ruckgaber - Linn Berggren z Ace Of Base, Adam Strycharczuk – The Weeknd, Ewelina Lisowska – Kora i Maanam, Jeremi Sikorski – Dua Lipa, Łukasz Zagrobelny – Demis Roussos, Emilia Komarnicka – Kate Hudson, Robert Koszucki – Jim Morrison, The Doors.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wcielił się w Korteza i wygrał [WIDEO]