TYLKO U NAS! Rozenek pokazała pokoik dla dziecka. ZDJĘCIA

2020-04-09 6:11 DECK
Rozenek pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs. Co za zmiana!
Autor: Akpa Rozenek pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs. Co za zmiana!

Początkowo chciała kupić tylko łóżeczko i przewijak, ale mebelki i zabawki dla dzieci tak jej się spodobały, że zmieniła jeszcze kilka rzeczy w całym domu. Urządzenie kącika dla dzieciątka przerodziło się w remont. Tylko u nas można zobaczyć, jak będzie wyglądał pokoik synka Małgosi Rozenek-Majdan (42 l.) i Radka Majdana (48 l.).

Już za dwa miesiące Majdanowie przywitają na świecie długo wyczekiwanego synka. To radosne wydarzenie sprawiło, że małżonkowie zrobili remont.

– Miałam tylko wstawić łóżeczko, przewijak, jedną ścianę zrobić. Skończyło się na tym, że są nowe zasłony, rolety, nowa kanapa, nowy fotel. To się rozlało na cały dom – zdradziła Rozenek na planie sesji dla "Vivy".

Zobacz także: Rozenek rodzi w czasie zarazy. UCIEKŁA Z WARSZAWY do luksusowej willi. Ile za nią płaci?

Jak się dowiedzieliśmy, wszystko jest już gotowe. Wiadomo już, jak będzie wyglądał pokoik dla synka gwiazdy. Małgosia słynie z dobrego gustu, więc kącik dla jej synka jest stylowy. Cały został urządzony w eleganckich kojących szarościach. Mebelki, które wybrała, mają francuski styl. Francja jest bardzo bliska jej sercu, mieszkała tam przez trzy lata. Łóżeczko niemowlęce jest wykończone dekoracyjnym gzymsem. I choć Małgosia i Radek mogą pozwolić sobie na drogie rzeczy, postawili na praktyczność i łóżeczko, które za kilka miesięcy będzie można przeistoczyć w normalne łóżko, a jeszcze później w sofkę.

Komoda, którą wybrała Małgosia, też ma francuski styl. W pokoiku znajdzie się też fotel do karmienia oraz mobilne łóżeczko.

Super Raport 8 IV (goście: Janusz Korwin-Mikke, Kamil Bortniczuk)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.