Wielki finał 6. edycji programu "MasterChef Junior"! Przed ostatnim pojedynikiem finalistów czeka spora niespodzianka

2021-05-09 8:23
Finałowy pojedynek. Masterchef junior
Autor: Materiały prasowe TVN

Kulinarna przygoda małych pasjonatów gotowania zbliża się ku końcowi. Już niebawem przekonamy się, kto z nich zostanie zwycięzcą 6. edycji "MasterChef Junior".

Czym się różni "MasterChef Junior" do dorosłego "MasterChefa"?

Za nimi wiele emocjonujących tygodni wypełnionych nauką, rywalizacją, a przede wszystkim dobrą zabawą. Z każdym kolejnym odcinkiem kulinarne umiejętności dzieci rosły. Poprzeczka również podnosiła się coraz wyżej. Mali kucharze mieli okazję gotować w kuchni MasterChefa dla największych autorytetów w świecie polskiej gastronomii, wśród nich Roberta Makłowicza czy Przemysława Klimy, a także gwiazd, m.in. Roksany Węgiel.

Przepustkę do wielkiego finału mogło jednak otrzymać jedynie troje uczestników, których umiejętności i wyczucie smaku Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran ocenili dotąd najwyżej. Finałową rywalizację poprzedzi jednak niespodzianka - wspólne gotowanie ze wszystkimi uczestnikami tej edycji, z którymi wezmą udział w kulinarnej sztafecie. W drugim zadaniu każdy z finalistów będzie musiał przygotować swoją propozycję zwycięskiego menu składającego się z kilku dań, które zostaną poddane ocenie jurorów. To do nich należy decyzja, w czyje ręce powęderuje nagroda główna i tytuł MasterChefa Juniora.

Emisja w TV:

MasterChef Junior

niedziela 20.00 TVN

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze