Wiemy, ile zarobili uczestnicy "Sanatorium miłości"

2020-02-14 13:14 rr
Wiemy, ile zarobili uczestnicy Sanatorium miłości
Autor: Akpa Wiemy, ile zarobili uczestnicy "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" jest hitem TVP. Na jakie zarobki mogą liczyć bohaterowie produkcji? Rąbka tajemnicy w tej sprawie uchyliła Iwona Mazurkiewicz (62 l.).

Iwona Mazurkiewicz jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek "Sanatorium miłości". Kuracjuszka cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród mężczyzn. O jej względu starają się m.in. Gerard i Wojtek. W jednym z ostatnich wywiadów kobieta ujawniła, jakie wynagrodzenie otrzymali uczestnicy programu. - Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było. Dla mnie samo uczestnictwo było frajdą, a jeszcze jak zapłacili, to trzeba się cieszyć z tego powodu. To była naprawdę symboliczna kwota - wyznała Iwona w rozmowie z Pomponikiem.

Pomponik nieoficjalnie dowiedział się, że przez miesiąc "pracy" na planie "Sanatorium miłości", uczestnicy otrzymywali około 1550 zł, co oznacza, że za dzień pobytu w Ustroniu bohaterowie dostawali po 50 zł. Dodatkowym bonusem był darmowy wstęp na wszystkie zabiegi oraz dostęp do najlepszych specjalistów.

Najnowsze