Zdębieliśmy, gdy zobaczyliśmy Borysa Szyca! To nie charakteryzacja do roli, on tak wygląda

2021-05-01 18:31 Piotr Lekszycki
Szokująca przemiana Borysa Szyca
Autor: Piotr Grzybowski

Borys Szyc ma za sobą burzliwą przeszłość. Aktor od dłuższego czasu otwarcie mówi o tym, że był alkoholikiem. Decyzję o zerwaniu z wyniszczającym nałogiem Borys Szyc podjął 10 sierpnia 2014 roku. - Leżałem na kanapie bez sił, po wielodniowym piciu, po wielu latach picia, pozbawiony już sił i bliski śmierci - wspominał w poruszającym wpisie na Instagramie gwiazdor kultowych polskich filmów. Aktor właśnie pokazał swoje nowe zdjęcie. To nie jest charakteryzacja do roli, on tak wygląda. Zdębieliśmy, gdy zobaczyliśmy Borysa Szyca!

Borys Szyc kolejny raz udowadnia, że zupełnie zmienił swoje życie. Jeden z najlepszych polskich aktorów ostatnich lat pod koniec 2019 roku ożenił się z Justyną Nagłowską, w w marcu 2020 roku po raz drugi został ojcem (CZYTAJ O TYM TUTAJ). Prawdopodobnie to wszystko by się nie wydarzyło, gdyby Borys Szyc kilka lat wcześniej nie zerwał z alkoholem. - Udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno - stwierdził górnolotnie aktor, który o swoich dawnych problemach opowiedział także Markowi Sekielskiemu. - Trzeba coś ważnego stracić, przeżyć. Moją główną myślą była chęć odzyskania szacunku do siebie i strach, żeby moje dziecko już nigdy więcej nie zobaczyło mnie pijanego - mówił przejmująco Borys Szyc. Gwiazdor kina obrazowo stwierdził też, że przesuwał swoje "dno". - Jak już myślałem, że upadłem na dno, to okazywało się, że można jeszcze wynaleźć coś lepszego. Miałem parę takich uderzeń. Długo podchodziłem do leczenia - wyznał. 

CZYTAJ TEŻ: Tak Magda Gessler wyglądała jako 40-stka! Świetna figura i boska fryzura [Zdjęcia]

ZOBACZ W NASZEJ GALERII, JAK ZMIENIAŁ SIĘ BORYS SZYC

Borys Szyc zmienił życie o 180 stopni

Dziś Borys Szyc kieliszka nie tyka, a jego czas wolny pochłaniają rodzina i sport. - Żyję szczęśliwie, spokojniej, zupełnie inaczej. Zmieniłem swoje życie o 180 stopni. Jeżeli chodzi o zainteresowania, sport, ludzi, z którymi przebywam. Obawiałem się, że nie będę umiał tak grać dobrze, albo że ludzie przestaną mnie lubić. Okazało się, że mnie nie lubili, bo chlałem. Okazało się, że już wcale nie pracowałem i nie dostawałem fajnych rzeczy, bo chlałem. Zupełnie poodwracały mi się w głowie klocki, widziałem to w "pijany" sposób, na opak - zdradził Markowi Sekielskiemu aktor, który dziś zamiast mocnych trunków pije zdrowe smoothie. Nietrudno zgadnąć, że sport w połączeniu z odpowiednią dietą, daje dobre rezultaty.

Borys Szyc zachwyca na nowym zdjęciu

Radykalna zmiana nawyków wpływa nie tylko na formę, lecz także także na wygląd gwiazdora kina. Na nowym zdjęciu opublikowanym na Instagramie Borys Szyc po prostu zachwyca. Zdębieliśmy, jak go zobaczyliśmy. Wygląda młodziej niż 10 lat temu! W opisie do fotki aktor pochwalił się swoim kolejnym małym sukcesem sportowym. - Dziś ponad 7 km...uwielbiam tak zacząć dzień. Biegam zazwyczaj przed śniadaniem i albo robię sobie potem ucztę, albo... piję pożywne smoothie - zdradził swój sekret Borys Szyc, który udowodnił, że przy dobrej woli można pokonać paskudny nałóg. 

CZYTAJ TEŻ: Maciej Dowbor oberwał za swój wygląd! "Jak żul, tragedia". Joanna Koroniewska może się załamać

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze