Już dziś Wielka Gala Złoty Laur Super Biznesu! Oglądajcie nas na żywo, dzieje się!

2020-11-26 7:00 sylwiab
Gala Złotych Laurów Super Biznesu, koncert gwiazdy The Voice Kids, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: Redakcja SE.PL / AKPA Gala Złotych Laurów Super Biznesu, koncert gwiazdy "The Voice Kids"

Już dziś o godzinie 20:00 po raz siódmy przedstawiciele Super Biznesu wręczą nagrody na Wielkiej Gali Złoty Laur Super Biznesu. Wśród nominowanych znaleźli się także Anna Lewandowska i jej mąż Robert Lewandowski. Wieczór zwieńczy koncert jednej z największych gwiazd 'The Voice Kids". Bądźcie z nami!.

Corocznym wydarzeniem towarzyszącym Gali Złotego Lauru Super Biznesu jest KONGRES GOSPODARCZY POLAND GO!, podczas którego przeprowadzimy cykl Debat. W ich trakcie zaproszeni eksperci podejmą m.in. takie tematy jak wyzwania, które stoją przed przedsiębiorcami, w nie tylko w obliczu trwającej rewolucji cyfrowej, ale również panującej pandemii koronawirusa. Omówimy minioną dekadę oraz zmiany gospodarcze i społeczne, które miały wpływ na polskich przedsiębiorców. Do udziału w debacie zaproszeni zostali przedstawiciele rządu, biznesu, organizacji pozarządowych oraz świata nauki.

Wielka Gala Złoty Laur Super Biznesu 2020 na żywo. Harmonogram wydarzenia, gdzie oglądać?

HARMONOGRAM DEBAT:

  • Godz. 13.00: Jak bardzo wszystko zdrożeje? Nowy podatek w 2021 r.
  • Godz. 14.00: Polska kolej na właściwych torach
  • Godz. 15.00 Instrumenty finansowe jako wsparcie dla rozwoju polskich przedsiębiorców

O godzinie 20:00 rozpocznie się Wielka Gala, podczas której wręczone zostaną nagrody w 11 różnych kategoriach. Nominacje w poszczególnych dziedzinach przedstawiamy na grafice poniżej. 

Gala Złotych Laurów Super Biznesu, koncert gwiazdy The Voice Kids
Autor: Redakcja SE.PL Gala Złotych Laurów Super Biznesu, nominacje

Wieczór zwieńczy koncert Zuzanny Jabłońskiej, finalistki "The Voice Kids", która odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej, mimo że zmaga się z zespołem Tourette'a. Zapraszamy Was już dziś na transmisje online. Możecie ją oglądać:

Super Biznes 5 X
Najnowsze