Znany teleturniej TVP znika z anteny. Wszystko przez...

2021-06-15 9:02
Gra słów. Krzyżówka - castingi. Jak zgłosić się do programu?
Autor: Materiały TVP Gra słów. Krzyżówka - castingi. Jak zgłosić się do programu?

Na czas Euro 2020 z ramówki TVP1 spada teleturniej "Gra słów. Krzyżówka", którego gospodarzem jest Radosław Brzózka (41 l.). Program ma wrócić na antenę telewizyjnej Jedynki jeszcze w czerwcu.

Na czas meczów fazy grupowej Mistrzostw Europy w piłkę nożną, wiele programów Telewizji Polskiej spada z ramówki. "Panorama" zamiast w TVP2 emitowana jest tylko w TVP Info.  Dużo gorzej ma lubiany przez widzów teleturniej "Gra słów. Krzyżówka", który pokazywany jest od poniedziałku do piątku o godz. 15:35 w TVP1. Z uwagi na Euro 2020 zleciał on na kilkanaście dni z anteny.

- UWAGA, ostatni odcinek przed przerwą! W 392. odcinku w rywalizacji uczestniczyli: Ewa, Piotr, Andrzej i Anna. Na razie nasze miejsce w ramówce TVP1 zajmują mecze ⚽️ UEFA EURO 2020, ale według planów wracamy jeszcze w czerwcu! - czytamy na Facebooku.

Przypomnijmy, że w "Gra słów. Krzyżówka" wystąpiła m.in. Katarzyna Kant-Wysocka, która jako trzecia osoba w Polsce wygrała główną nagrodę w "Milionerach".

Warto wspomnieć także, że jesienią na antenę TVP1 powrócą nowe odcinki teleturnieju "Jeden z dziesięciu" z Tadeuszem Sznukiem.

Mega wpadka w "Jeden z dziesięciu". Widzowie wkurzeni! Co poszło nie tak?

Wygrała milion w programie "Milionerzy". Teraz dostała tylko 390 złotych!

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE