Cała na biało

Barbara Nowacka skradła show na konwencji KO. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

2023-09-09 14:05

Barbara Nowacka pojawiła się w czasie sobotniej konwencji KO w Tarnowie organizowanej pod hasłem "100 konkretów na 100 dni". Nowacka przedstawiała część z propozycji, a na scenie pojawiła się w towarzystwie posła Adama Szłapki. Mówiła o sprawach i prawach kobiet. Trzeba przyznać, że skradła show, jeśli chodzi o stylizację. Ubrana w biel wyglądała bardzo elegancko i świeżo.

Barbara Nowacka wzięła udział w konwencji programowej Koalicji Obywatelskiej zorganizowanej w sobotę w Tarnowie. To ona przedstawiała kilka konkretów zawartych w programie KO na wybory 2023 i na powyborczą rzeczywistość. Nowacka mówiła o sprawach dotyczących kobiet, ale nie tylko. Przypomniała, że KO stawia na kobiety i chce, by były zauważane przez władzę, szanowane i doceniane. - Prawo do aborcji w Polsce zostanie zliberalizowane. Aborcja będzie bezpieczna, legalna i bezpłatna do 12 tygodnia. Przywrócimy dostęp do antykoncepcji awaryjnej - mówiła. Posłanka wspomina też o konwencji antyprzemocowej i związkach partnerskich: - Związki partnerskie to konieczność i cywilizacyjna norma! To jest nasz konkret. Związki partnerskie natychmiast - dodała. Nowacka mówi też, że po 15 października to Rzecznik Praw Dziecka pożegna się ze swoim stanowiskiem. - Czarnek dzięki waszym głosom przestanie być ministrem edukacji! A prezydent Wodzisławia mówi, że śląski zostanie uznany za język regionalny - podkreśliła.

Barbara Nowacka skradła też show, jeśli chodzi o stylizację. Podobnie jak inne pojawiające się na scenie kobiety była ubrana na biało, tyle że ona od stóp do głów. Zresztą można się domyśleć, że taki był dress code konwencji, ponieważ niemal wszyscy mieli białe stylizacje. O ile mężczyźni postawili na białe koszule, to kobiety wybierały białe żakiety i sukienki. Jednak Nowacka wybrała elegancki kostium: białe,  spodnie: szerokie u góry i zwężające się w nogawkach oraz białą kamizelkę odsłaniającą ramiona. Do tego dobrała wyraźną biżuterię, ale postawiła na delikatną, lekką fryzurę: klasyczny koński ogon.

QUIZ Sprawdź, co wiesz o Platformie Obywatelskiej!

Pytanie 1 z 12
W którym roku powstała Platforma Obywatelska?
Wieczorny Express - Barbara Nowacka