Jackowski, Ziobro

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express, Piotr Lampkowski/Super Express Jackowski, Ziobro

Szokująca przepowiednia

Jasnowidz Jackowski wieszczy w przepowiedni co z karierą Zbigniewa Ziobry! Właśnie TAKI los czeka go w 2023 roku!

2022-12-19 8:07

Jak potoczą się losy ministra Zbigniewa Ziobry? Czy rok 2023 będzie dla niego szczęśliwy, czy raczej się od niego odwróci? O to, co spotka w nadchodzącym roku Zbigniewa Ziobrę zapytaliśmy jasnowidza Jackowskiego. W przepowiedni dla ministra Ziobry zobaczył on coś, co wielu zszokuje. Czy drogi Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry rozejdą się? Najnowsza przepowiednia przyszłości jasnowidza Jackowskiego zdradza, co stanie się w 2023 roku na politycznej scenie w Polsce.

Jaki będzie rok 2023 dla ministra Zbigniewa Ziobry? Czy czeka go czas wypełniony pasmem sukcesów, czy raczej powinien nastawić się na to, że nadchodzący rok będzie wyjątkowo ciężki? O losy ministra i prokuratora generalnego, Zbigniewa Ziobry, zapytaliśmy najsłynniejszego polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. Co takiego zobaczył w swojej przepowiedni jasnowidz Jackowski? Czy drogi Ziobry i Kaczyńskiego rozejdą się, czy może jeszcze bardziej połączą? Jak brzmi najnowsza przepowiednia Jackowskiego?

Jasnowidz Jackowski miażdży w przepowiedni karierę Zbigniewa Ziobry! Właśnie TAKI los czeka go w 2023 roku!

Tylko w rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz Jackowski zdradził jaki los w 2023 roku czeka Zbigniewa Ziobrę. Jego przepowiednia nie jest optymistyczna dla ministra Ziobry.

- Mam takie poczucie, że Ziobro mimo wszystko jest najsłabszym ogniwem całego PiS-u - rozpoczął swoją przepowiednię jasnowidz Jackowski. - Może być tak w przyszłości niedługiej, że Ziobro może być takim wentylem z którego ujdzie powietrze PiS-u - mówił w rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Wszyscy chcemy wiedzieć, jaki będzie dla nas nadchodzący rok. Widząc to, jak iskrzy w koalicji rządzącej zadajemy sobie pytanie, czy dotrwa ona do nadchodzących wyborów.

Sprawdź to! Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! "Część Polski będzie poligonem". Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Nie jest tajemnicą, że jedną z najważniejszych osób na politycznej scenie w Polsce jest Zbigniew Ziobro. Dlatego nasi dziennikarze zapytali najsłynniejszego polskiego jasnowidza jaki nadchodzący rok będzie dla ministra Ziobry i co go w nim spotka.

- Jeżeli PiS miałby nie doczekać przyszłych wyborów, to miedzy innymi, a tak od dawna czuję, może być tego przyczynkiem pan Ziobro - zdradził jasnowidz Jackowski.

Jackowski jest pewny, że Ziobro sam nie wyjdzie z rządu.

- Jest w rządzie, bo jest w tej koalicji - mówi jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski ma złe wieści dla Rafała Trzaskowskiego! Rok 2023 przyniesie mu wielki wór problemów?!

Jackowski mówi o tym jaki będzie rok 2023 dla Zbigniewa Ziobry
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Za co Ziobro nienawidzi Kaczyńskiego?

Posłuchaj, co zdradza polityk opozycji!

Listen to "To, że Ziobro nienawidzi się z Kaczyńskim, to jest dość oczywiste - Marcin Kierwiński. RAPORT WALCZAKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany