Jackowski o Trzaskowskim

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express, Przemysław Szyszka/Super Express Jackowski o Trzaskowskim

Przerażająca przepowiednia

Jasnowidz Jackowski ma złe wieści dla Rafała Trzaskowskiego! Rok 2023 przyniesie mu wielki wór problemów?!

2022-12-16 8:19

Jaki będzie rok 2023 dla Rafa Trzaskowskiego? Co czeka prezydenta Warszawy w nadchodzącym roku? W swojej wizji przyszłości dostrzegł to jasnowidz Jackowski, który tylko "Super Expressowi" zdradził, co czeka Trzaskowskiego w 2023 roku. Czy będą to dobre chwile, czy może jednak prezydent stolicy będzie musiał zmagać się z kolejnymi problemami? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego dla Rafała Trzaskowskiego na 2023 rok.

Rafał Trzaskowski jest prezydentem Warszawy od 2018 roku, a od 2020 roku jest wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej. W 2020 roku ubiegał się o fotel prezydenta Polski. Czy nadchodzący, 2023 rok będzie dobry dla Rafała Trzaskowskiego? Co go czeka? Podczas spotkania z najsłynniejszym polskim jasnowidzem, Krzysztofem Jackowskim, dziennikarz "Super Expressu" zapytał o to, co wydarzy się w życiu prezydenta Warszawy w 2023 roku. Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego nie napawa optymizmem.

Jasnowidz Jackowski ma złe wieści dla Rafała Trzaskowskiego! Rok 2023 przyniesie mu wielki wór problemów?!

W przyszłym roku czekają nas wybory parlamentarne. Już teraz chcemy wiedzieć kto będzie liderem Platformy Obywatelskiej.Poprosiliśmy jasnowidza Jackowskiego o oto, by powiedział jaki będzie dla Rafała Trzaskowskiego rok 2023. Przepowiednia nie jest zbyt optymistyczna.

- Mówię tak, jak mi się pierwsze skojarzyło: blady, czyli słaby - tylko tyle zdradził w swojej przepowiedni o Rafale Trzaskowskim jasnowidz Jackowski.

Czy nadchodzący rok faktycznie przyniesie Rafałowi Trzaskowskiemu wór problemów? Czy może jasnowidz Jackowski w swojej przepowiedni zobaczył jeszcze coś, czego nie zdradził?

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał koszmarną wizję! "Ciało Iwony Wieczorek nie istnieje"

Poznaj inne przepowiednie jasnowidza Jackowskiego. Znajdziesz je klikając TUTAJ, lub w galerię zdjęć poniżej.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o o przyszłości prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Czterodniowy tydzień pracy bliżej niż sądzono?

Posłuchaj rozmowy i poznaj argumenty pomysłodawców!

Listen to "Ponad POŁOWA POLAKÓW popiera nasze rozwiązanie - Adrian Zandberg o czterodniowym tygodniu pracy. RAPORT WALCZAKA" on Spreaker.