Kabaret Młodych Panów

i

Autor: Facebook/KabaretMlodychPanow Kabaret Młodych Panów

Było ostro!

Kabaret Młodych Panów wyśmiał Jarosława Szymczyka i incydent z granatnikiem! Nie mieli litości

2023-05-29 8:02

Kabaret Młodych Panów był jednym z gości występujących w czasie Polsat SuperHit Festiwal 2023. Artyści postanowili wrócić do sytuacji z grudnia 2022 roku, gdy Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk zaliczył wpadkę z granatnikiem z Ukrainy. Było ostro!

Kabaret Młodych Panów przypomniał sytuację, jaka wydarzyła się 14 grudnia 2022 roku w Warszawie, kiedy to komendant Jarosław Szymczyk przypadkowo wystrzelił z granatnika w swoim gabinecie. Zużyta broń była prezentem od Ukrainy. Jarosław Szymczyk miał po prostu przestawić granatnik, który zaraz po tym eksplodował, uszkadzając strop. Komendant nie odniósł poważnych obrażeń ani nie poniósł żadnych konsekwencji.

Kabaret Młodych Panów zaprezentował zaś skecz, w którym policja zatrzymuje pędzący samochód. Jak się okazuje, pasażerem jest pijany komendant, który kazał swojemu podwładnemu udać się w pościg za pociskiem. - W gabinecie to nie był eksperyment – stwierdza kierowca. Dodaje także, że „Ziobry tam nie było”.

Sytuacja sprowadza się do tego, że sami funkcjonariusze są zawstydzeni noszeniem policyjnego munduru i wypisują na nim obraźliwe dla służb hasła. Trzeba przyznać, że Kabaret Młodych Panów wbił szpilę nie tylko w Jarosława Szymczyka, ale w całą instytucję policji i obecny rząd. Publiczność była zachwycona i nagrodziła artystów gromkimi brawami.

QUIZ Wiesz, jakie wykształcenie mają polscy politycy? To nie takie oczywiste!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego: kim z wykształcenia jest były prezydent Lech Wałęsa?
Wieczorny Express - Marek Budzisz