Klaudia Jachira

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Klaudia Jachira

Posłanka wybiera się na marsz 4 czerwca

Klaudia Jachira w żółtej sukni świętowała urodziny. Dziękować będzie później, osobiście!

2023-06-02 9:58

Posłanka KO, reprezentantka Zielonych Klaudia Jachira obchodziła niedawno urodziny. Na tę okazją założyła długą, żółtą suknię, w której było jej wyjątkowo do twarzy. Polityczka otrzymała wiele życzeń, ale za nie nie podziękowała. Zrobi to już wkrótce i to osobiście.

Sto lat, sto lat!

Posłanka Klaudia Jachira weszła do Sejmu w 2015 roku za ramienia Nowoczesnej. W kolejnych wyborach została posłanką klubu Koalicji Obywatelskiej. W marcu 2023 r. została członkinią partii Zieloni, co zresztą pasuje do jej przekonań, bowiem zależy jej na szacunku dla zwierząt i środowiska naturalnego. Polityczka i działaczka społeczna, a wcześniej satyryczka, obchodziła 31 maja 35. urodziny. W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie upamiętniające to wydarzenie.

Marsz organizowany przez Tuska 4 czerwca. Większość nie wierzy w jego sukces

 4 czerwca w samo południe w Warszawie

Na zdjęciu widzimy posłankę Jachirę w długiej żółtek sukni, kiedy zdmuchuje płomień ze świeczek na urodzinowym torcie. – „Urodziny były cudowne, życzenia też” – napisała pod zdjęciem jubilatka. Skorzystała przy tym z okazji, aby zachęcić swoich zwolenników w organizowanym 4 czerwca w Warszawie wydarzeniu. – „Przypominam, że dziękować za nie będę osobiście 4 czerwca w samo południe w Warszawie! Mam też nadzieję, że to życzenie pomyślane podczas zdmuchiwania świeczek wkrótce się spełni!” – napisała Klaudia Jachira.

Wałęsa wstydzi się dziś za wybory z 4 czerwca 1989 roku! „Musiałem się na to zgodzić”

Jakie miała posłanka życzenie? Tego nie wiemy, ale możemy się domyślać, że chodzi o wynik jesiennych wyborów.