Konrad Piasecki

i

Autor: Wojciech Strozyk / Reporter Konrad Piasecki

Brawo

Konrad Piasecki przekazał dobre wieści ws. swojego programu! Gratulacjom nie ma końca! Inni dziennikarze mogą mu zazdrościć

2022-07-18 17:24

Konrad Piasecki to jeden z najbardziej lubianych polskich dziennikarzy, który ma na koncie ważne nagrody dziennikarskie. W zeszłym tygodniu po raz ostatni w przedwakacyjnym sezonie poprowadził program "Rozmowa Piaseckiego" na antenie TVN24. Teraz dziennikarz udał się na zasłużone wakacje, ale jeszcze przed wypoczynkiem zdążył podzielić się wspaniałą wiadomością. Chodzi właśnie o jego program. - Dobre wieści na koniec sezonu :) - napisał Konrad Piasecki.

Konrad Piasecki to ulubieniec widzów TVN24

Konrad Piasecki to znany i lubiany dziennikarz, kiedyś radiowy, a dziś znany widzom przede wszystkim ze stacji TVN24, w której prowadzi poranny program "Rozmowa Piaseckiego", a także audycję, która emitowana jest raz w tygodniu "Kawa na ławę". Do porannej audycji Piasecki zaprasza głównie polityków, którzy komentują najnowsze doniesienia polityczne, ujawniają swoje polityczne plany, a nieraz muszą się gęsto tłumaczyć. Tymczasem "Kawa na ławę" to program, w którym jednocześnie goszczą politycy wszystkich opcji, jest więc nieraz bardzo gwarno, a napięcie sięga zenitu, nieraz dochodzi też do awantur. Konrad Piasecki musi sobie jednak z tym radzić i zachowywać zimną krew. Jednak jako dziennikarz z długoletnim doświadczeniem doskonale wie, jak prowadzić najtrudniejsze nawet rozmowy. To doceniają widzowie.

Jan Strzeżek: Dla PiS jest ważniejsza partia niż państwo [Express Biedrzyckiej]

Konrad Piasecki podzielił się świetną informacją: Dobre wieści na koniec sezonu

Właśnie zakończył się kolejny sezon "Rozmowy Piaseckiego", a dziennikarz znikł z anteny, bo udał się na zasłużony odpoczynek. Konrad Piasecki pożegnał się z widzami przed wakacjami i pochwalił sukcesem: - Dobre wieści na koniec sezonu :) - napisał i pokazał nagłówek mówiący o tym, że "Rozmowa Piaseckiego" w ciągu roku zyskała 26 tys. widzów! Od razu posypały się gratulacje od internautów, którzy doceniają starania dziennikarza:

- Gratuluję? ...dobrych wakacji....

- Nie dziwię się. Jestem w tych 26 tys.

- Moje dzieci (6 i 8) same mi włączają... i mówią tata jak skończy piaseckiego to idzie do pracy a my do szkoły

- Gratuluję. Oglądam codziennie.

- Gratuluję 

- Ja oglądam co rano odkąd pamiętam. Dodatkowo Kawa na Ławę

Kim jest Konrad Piasecki?

Konrad Piasecki to znany dziennikarz, który obecnie pracuje w TVN. Prowadzi poranny program "Rozmowa Piaseckiego", w którym toczy polityczne rozmowy. Jest też gospodarzem programu publicystycznego "Kawa na ławę". Wcześniej związany z RMF FM i Radiem Zet. Laureat nagrody Grand Press dla dziennikarza roku 2015, jest też wykładowcą Collegium Civitas.

Sonda
Czy w polskiej polityce potrzeba jeszcze więcej nowych partii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany