Marianna Schreiber

i

Autor: instagram.com/marysiaschreiber

Zgadzacie się z żoną ministra PiS?

Marianna Schreiber o Paradzie Równości i tolerancji. Ale się wystroiła!

2023-06-17 16:21

Marianna Schreiber jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że 17 czerwca, w dniu Parady Równości w Warszawie, postanowiła zabrać głos w tej właśnie sprawie. Do tego założycielka partii „Mam Dość 2023” wybrała znaczący strój.

Marianna Schreiber w zeszłym roku nie tylko pojawiła się na warszawskiej Paradzie Równości, ale nawet miała własną platformę, czyli białą limuzynę z długim banerem z nazwą jej partii. Siedziała wówczas w otwarciu na dachu, machając w jednej ręce tęczową flagą LGBT, a w drugiej czerwoną flagą z logiem swojej partii.

W tym roku zaś wygląda na to, że Marianna Schreiber ograniczyła się do dodania postu na Twitterze, w którym mówi między innymi o tolerancji.

- Mamy pride month. Cieszmy się , że Parada Równości może przejść BEZPIECZNIE ulicami naszej Stolicy. Z roku na rok jesteśmy coraz bardziej tolerancyjnym społeczeństwem. Tolerancja to piękna idea, w której zawiera się szacunek do wszystkich, niezależnie od orientacji seksualnej, rasy, religii czy przekonań światopoglądowych. Wszyscy tak samo jesteśmy ludźmi – napisała.

Założycielka partii „Mam Dość 2023” pokazała zdjęcie w obcisłej beżowej sukience z wycięciem i marszczeniem na całej długości. Do tego założyła marynarkę w tęczowe paski, którą miała na sobie w zeszłym roku. Ten element odzieży może być odebrany jako wyraz solidarności ze społecznością LGBT. Trzeba przyznać, że jak zwykle wyglądała powalająco!

Oni byli kiedyś posłami w PO i w PiS. Poznajesz ich? 13/15 to marzenie!

Pytanie 1 z 15
Oni byli kiedyś posłami w PO i w PiS. Poznajesz ich? Kto jest na zdjęciu:
Janusz Palikot
Parada Równości idzie ulicami Warszawy