Marianna Schreiber w wojsku

i

Autor: instagram

W WOJSKU NIE MA LEKKO

Marianna Schreiber w wojsku. Ujawniła, co dostała do jedzenia i ile dostaje się pieniędzy za szkolenie

2023-02-22 20:24

Marianna Schreiber od poniedziałku (20 lutego) jest w wojsku na szkoleniu, które potrwa w sumie 28 dni. Pierwsze godziny spędzone w wojsku nie są dla niej łatwe, ale skoro zdecydowała się na szkolenie musi je zaliczyć. W sieci Marianna Schreiber każdego dnia opisuje, co się u niej dzieje, jak mijają jej wojskowe dni. Pokazuje też, co dostaje do jedzenia. Schreiber wyznała też, ile pieniędzy dostaje się za takie szkolenie.

Marianna Schreiber na 28 dni została żołnierką

Marianna Schreiber od kilku dni jest w wojsku, a konkretnie w Jednostce Wojskowej nr 14 przy ul. Żwirki i Wigury 9/13 w Warszawie, w ramach szkolenia. Początku jak wiadomo, zawsze są trudne, nie inaczej jest w przypadku Schreiber, która nie ukrywa, że rozłąka z domem i córeczką, wywołują w niej szczególną tęsknotę. Liderka "Mam dość 2023" dzieli się z internautami tym, co przeżywa będąc na szkoleniu, postanowiła prowadzić swego rodzaju dziennik - pamiętnik z pobytu na szkoleniu. Dlatego dzięki temu można krok po kroku śledzić to, jak wiedzie się Mariannie Schreiber w wojsku. Schreiber dokładnie opisuje czas spędzony na szkoleniu, a także stara się odpowiadać na pytania, które zadają jej internauci. A ci są bardzo ciekawi tego, jak wygląda życie w jednostce od kuchni. W środę (Środę Popielcową) mogli się dowiedzieć, że biorący udział w szkoleniu mogli pójść na mszę, by posypać głowy popiołem.

Ile można zarobić na szkoleniu wojskowym? Marianna Schreiber ujawniła

Kobieta ujawniła też, że przy przyjęciu na szkolenie osoby, które np. nie jedzą mięsa, mogą to zgłaszać, a także wyznała, że pobudka w wojsku jest dosłownie o świcie! Jeden z internautów zapytał też Mariannę Schreber, ile płacą za takie szkolenie, a ta przyznała, że to 4560 zł brutto. Faktycznie, zgodnie z przepisami osoby biorące udział w szkoleniu wojskowym otrzymają w okresie szkolenia wynagrodzenia w wysokości najniższej pensji żołnierza zawodowego - czyli właśnie 4560 zł brutto.

Młodzi z PiS MASAKRUJĄ Tuska i opozycję "TO KOMPLETNY JAZGOT" l Marianna Schreiber

Polska potęgą militarną Europy? Wojskowy ekspert studzi entuzjazm.

Posłuchaj, jak liczna i wyposażona jest obecnie polska armia.

Listen on Spreaker.