Marianna Schreiber

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS

"Dawno tak mnie nikt nie orał"

Marianna Schreiber już w wojsku. Tak wygląda w mundurze [ZOBACZ]

2023-02-21 7:42

Marianna Schreiber, żona wpływowego polityka PiS, Łukasza Scheibera poszła w kamasze. Była uczestniczka "Top model" postanowiła odbyć szkolenie wojskowe, które potrwa 28 dni. Zanim to zrobiła we wzruszający sposób powiedziała o rozłące z córką Patrycją.

Marianna Schreiber jest już w Jednostce Wojskowej nr 14 przy ul. Żwirki i Wigury 9/13 w Warszawie. Założycielka partii Mam Dość 2023 pokazała zdjęcie w mundurze. Wcześniej w mediach społecznościowych pokazała czym karmią ją w wojsku. Obiad był naprawdę zacny, a śniadanie też nie było niczego sobie. Późnym wieczorem żona ministra rządu Mateusza Morawieckiego opublikowała zdjęcie w mundurze, które okrasiła wpisem o "oraniu".

- Niech ten uśmiech Was nie zmyli. To poker face. Dawno tak mnie nikt nie „orał”. Może dam radę?… Proszę o gromy wsparcia. Służyć Ojczyźnie piękna rzecz, ale jaka ciężka - napisała Schreiber.

Tuż przed pójściem do wojska umieściła materiał, na którym się popłakała, mówiąc o rozłące ze swoją córką Patrycją. - To nie jest słabością przyznać się do tego, że ktoś się czegoś boi. Może się tak zdarzyć, że zrezygnuję, bo nie dam rady, bo nie jesteśmy ze stali. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma inne uczucia i inaczej przeżywa różne sytuacje – mówiła. 

We wtorek rano Marianna opisała, jak spało się jej na wojskowej pryczy. - Dzień drugi w WP. Metalowe, wojskowe łóżka piętrowe, w których boisz się ruszyć żeby nie spaść, zawstydziły samą Ikeę. A pojęcie „będziesz siedział” nabiera zupełnie innego znaczenia. Dostałam broń. Schudłam 2 kg - napisała Schreiber na Twitterze.

- Deszcz, nie deszcz? Ku Chwale Ojczyzny. Niesamowite jest przekonać się jak bardzo producenci ubrań termicznych (w tym, rękawiczek) lecą w kulki z zachwalaniem ich działania. Dziś otrzymałam broń. Spałam 2 godziny, a z każdym ruchem ciała bałam się, że nawet nie poczuję gdy polecę w dół z żelaznego piętrowego łóżka. Ordo Iuris ze swoimi pomysłami może się schować. Łóżka wojskowe zaskoczyły Ikeę. A będziesz siedział, nabiera nowego znaczenia. Będziesz siedział, pół minuty w łazience, pół minuty w ubraniach i butach, których samo ich zdjęcie zajmie Ci ponad dwie minuty. Ale czuję zaszczyt. Stałabym nawet całą noc, by usłyszeć po raz kolejny głos Pani Porucznik. Jeżeli przeczyta to pozdrawiam. - Spisałam dla Was 2 strony A4 z pierwszego dnia. Nie wiem czy chcecie to czytać - dodała Schreiber na Instagramie.

Zamiast skupić uwagę na przyczynach problemów, często niwelujemy jedynie ich skutki.

Jak skupić energię na źródłach własnych problemów? POSŁUCHAJ porad Krystyny Mirek!

Listen on Spreaker.
Minister Łukasz Schreiber o oszczędnościach: zaczynamy od siebie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany