Marianna Schreiber

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Marianna Schreiber

Kwota zaskakuje

Marianna Schreiber zdradziła, ile kosztowała jej stylizacja. Zrobiła przytyk do butów Tuska

2023-07-07 14:20

Zanim Marianna Schreiber zajęła się polityką, aspirowała do zostanie modelką. Nic dziwnego, że kwestia stylu jest dla niej ważna. Postanowiła powiedzieć, ile kosztowała jej letnia stylizacja na Twitterze, a przy okazji wbiła szpilę liderowi PO Donaldowi Tuskowi.

Marianna Schreiber dużą wagę przykłada do swojego wyglądu. Zawsze prezentuje się nagannie z delikatnym makijażem i włosami zaplecionymi w warkocze. Do tego stawia na elegancki ubiór – często możemy ją oglądać w marynarkach, sukienkach i butach na obcasie.

Gdy założycielka partii „Mam dość 2023” zobaczyła klapki kąpielowe z podobizną wokalisty Ralpha Kamińskiego za 235 zł, postanowiła powiedzieć, ile zapłaciła za całą stylizację. W jej skład wchodzi letnie pastelowa sukienka, sandałki na obcasie i torebka-koszyczek.

- Internet obiegły plastikowe klapki z podobizną Ralpha Kamińskiego za 235 zł. Moja sukienka, buty, torebka - to co widzicie na zdjęciu, łącznie kosztowało 250 zł czyli raptem 15 zł więcej niż klapki pod prysznic z podobizną Ralpha Kamińskiego – napisała na Twitterze, załączając zdjęcie kreacji.

Przy okazji Marianna Schreiber postanowiła wbić szpilę Donaldowi Tuskowi, który był widziany w butach za niemal 4 tysiące złotych. - Już nie wspomnę, że za buty Przewodniczącego DT (4 tysiące zł) ubrałabym się na cały rok – stwierdziła w poście.

Żona ministra PiS Łukasza Schreibera udowodniła tym samym, że można wyglądać z klasą bez wydawania ogromnych sum! Można brać z niej przykład.

Quiz. Pamiętasz lata 90.? To bez problemu rozpoznasz tych polityków!

Pytanie 1 z 15
Rozpoznajesz polityka? Na zdjęciu jest:
Włodzimierz Cimoszewicz
Express Biedrzyckiej - Jakub MAJMUREK, Eliza OLCZYK RUNDA 1
Listen on Spreaker.