Musiała zabrać głos

Marta Kaczyńska przerwała milczenie! Ważny powód. Łzy napływają do oczu

2023-06-23 14:31

Marta Kaczyńska raczej nie jest zbyt zapaloną internautką. Jej aktywność ogranicza się raczej do publikacji od czasu do czasu zdjęć przedstawiających naturę albo podawania dalej linków dotyczących działalności jej stryja, Jarosława kaczyńskieg.o

Marta Kaczyńska nie jest typem zapalonej internautki, która cały czas publikuje w sieci swoje zdjęcia i dzieli się tym, co aktualnie robi. Daleko jej do tych internautek, które wciąż publikują nowe posty, jednak jeśli ma ku temu okazje to robi to w wyjątkowy sposób. Zwykle wstawia zdjęcia rodziców, przypomina rocznicowe posty albo podaje dalej linki do teksów z opisem poczynań władzy albo konkretnie jej ukochanego stryja Jarosława Kaczyńskiego, przez co pokazuje, że go wspiera. Jednak, czasem decyduje się na wstawienie w mediach społecznościowych kilku słów od serca. Tak było ostatnio. Marta Kaczyńska w czwartek 22 czerwca obchodziła urodziny. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich skończyła 43 lata. Najwyraźniej dostała moc pozdrowień i życzeń od fanów, którzy doskonale wiedzą, kiedy ich ulubiona felietonistka świętuje urodziny. Marta Kaczyński ostatnio nie publikowała tak osobistych wpisów, aż o teraz! Zdecydowała się na ten krok, by podziękować za wszelkie wyrazy sympatii i przekazane życzenia.

Marta Kaczyńska przerwała milczenie! Ważny powód. Łzy napływają do oczu

Marta Kaczyńska zdecydowała, że z okazji urodzin musi odpowiedzieć na wiadomość, które do niej trafiły tego dnia. Opublikowała na Facebooku wpis pełen pięknych słów, które skierowała do tych, którzy składali jej życzenia: - Kochani, dziękuję, że o mnie pamiętacie. Dziękuję za Wszystkie życzenia! Bardzo mi miło! Pozdrawiam serdecznie, Dobrego dnia! - takie słowa po prostu roztapiają serce i sprawiają, że łzy wzruszenia pojawią się w oczach każdego, kto je odczyta. Na pewno Kaczyńska zachowa wszelkie życzenia od fanów w swoim sercu na kolejne lata. Dodatkowo do wpisu dodała swoje zdjęcia z dzieciństwa, trzeba przyznać, że była uroczym maluchem. 

Politycy od kuchni, Beata Kempa