Tomasz Trela

i

Autor: BEATA GÓRKA/SUPER EXPRESS Tomasz Trela

Zobacz zdjęcia

Piękna asystentka posła Lewicy. Jej kolega wyleciał z domu przez homofobię

2023-02-28 8:35

Martyna Milczarek ma 19 lat i jest studentką Dziennikarstwa i Medioznawstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Związana jest jednak z Łodzią, gdzie pełni funkcję posła Lewicy, Tomasza Treli. Jej partyjnym kolegą jest Dawid Dobrogowski (21 l.), który zasłynął głośnym w wywiadem, w którym wyznał, że rodzina wyrzuciła go z domu w Białymstoku, gdy tylko dowiedziała się, że jest gejem.

Dobrogowski to aktywista, działacz na rzecz równouprawnienia osób LGBT oraz wiceprzewodniczący i rzecznik Młodej Lewicy.  Tak opowiedział na reakcję swojego ojca, gdy ten dowiedział się o homoseksualizmie syna. - Zareagował bardzo agresywnie. Krzyczał, doszło do rękoczynów. W końcu usłyszałem, że mam się wynosić i że nie jestem jego synem. Mama nic nie zrobiła, stała z boku i chyba uznała, że nie będzie się mieszać  - wyjawił w rozmowie z Onetem. Dziś Dawid mieszka w Warszawie, gdzie studiuje i pracuje. Jest aktywny w życiu politycznym. Działa razem z Martyną Milczarek.

Był jeszcze dzieckiem, gdy stracił dach nad głową. "Przez homofobię"

Asystentka Tomasza Treli z kolei to miłośniczka mody, feministka, wegetarianka oraz tancerka, która brała udział w Mistrzostwach Egurrola Dance Studio. Ostatnio pomagała posłowi Lewicy rozdawać pączki w Tłusty Czwartek, była na przemówieniu Joe Bidena w Arkadach Kubickiego, wspomagała zbieranie datków na WOŚP, czy wspomagała posła Lewicy w rozdawaniu posiłków wigilijnych.

Tomasz Trela krótko: Prezes PiS nie odpuści Tuskowi
Nasi Partnerzy polecają