Mateusz Morawiecki

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Uroczy widok!

Mateusz Morawiecki spełnił marzenie 9-latka! Piękny gest premiera

2023-10-02 17:51

Premier Mateusz Morawiecki jakiś czas temu dostał list od 9-letn Antosia Stachnika z Sędziszowa Małopolskiego. Chłopiec opisał w nim swoje życie i marzenia, poprosił także o spotkanie z szefem rządu. Teraz polityk spełnił nietypową prośbę! Super Express jako pierwszy pokazał list Antosia do premiera, a dzięki nagłośnieniu sprawy Mateusz Morawiecki mógł zapoznać się ze swoim niezwykłym fanem!

Mateusz Morawiecki nie mógł pozostawić takiego listu bez odpowiedzi! Antoś nie tylko napisał dużo o sobie, ale też pochwalił się, że nosi okulary w identycznych oprawkach jak te, które ma premier. Od razu wiedział, chce nosić takie same jak on!

- Powtarzał, że musi mieć takie okulary jak premier. Trudno było takie znaleźć. Wybraliśmy najbardziej podobne i Antek jest nimi zachwycony – mówiła mama 9-latka, Barbara Stachnik.

W przyszłości zaś chłopiec chciałby zostać takim politykiem, jakim jest jego idol – właśnie Mateusz Morawiecki. W końcu udało się im spotkać! Premier odwiedził Antosia w domu z pięknym bukietem kwiatów. Razem siedzieli przy stole na zewnątrz, korzystając z pięknej pogody i pijąc ciepłe napoje.

Mateusz Morawiecki i Antoś mieli także czas na chwilę wspólnej rozmowy na huśtawce ogrodowej. Widać, że 9-latek był zachwycony! Podobnie zresztą jak jego rodzice. Wszyscy mieli uśmiech na twarzach! Sam premier także świetnie się bawił.

Quiz Sprawdź swoją wiedzę na temat PiS!

Pytanie 1 z 14
Kto założył partię Prawo i Sprawiedliwość?
Express Biedrzyckiej - dr Anna MATERSKA-SOSNOWSKA
Nasi Partnerzy polecają